Як прибрати живіт швидко.

Жирові відкладення в області живота сильно псують фігуру. Зміцнити м'язи і підтягнути живіт допоможуть спеціальні вправи на прес. Щоденні тренування по 30 хвилин дадуть значні результати: в короткий термін ваш живіт стане плоским, а талія тонкої.
Інструкція
1
Ляжте на підлогу, долоні покладіть за голову, прямі ноги підніміть вгору. З видихом опустіть ноги до підлоги, але не торкайтеся його. На вдиху знову підніміть ноги вгору. Повторіть вправу 20-25 разів. З цього ж положення на видиху покладіть ноги на праве стегно, опустивши їх на підлогу, лопатки при цьому не відривайте. На вдиху прийміть вихідне положення. З видихом опустіть ноги по ліву сторону від себе. Зробіть по 10 повторів в кожну сторону.
2
Руки покладіть вздовж тіла, ноги зігніть в колінах, продовжуючи тримати їх навісу. З видихом підніміть верхню частину тіла, руки витягніть перед собою. Зафіксуйте положення на 1-3 хвилини. На вдиху прийміть вихідне положення, розслабтеся. Повторіть вправу ще 2 рази.
3
Сядьте на підлогу по-турецьки, долоні покладіть на прес, спину тримайте прямо. З видихом напружте прес, затримайте дихання, постарайтеся утримувати напругу протягом 10-15 секунд. На вдиху розслабте м'язи преса. Повторіть вправу 10-15 разів. Якщо під час виконання вправи ви відчуєте запаморочення, зменшіть час затримки дихання і скоротіть число виконуваних підходів. Кожні 2-3 дні додавайте час по 1-2 секунди і на 1 підхід більше.
4
Ляжте на спину, долоні розташуйте за головою, ноги зігніть в колінах. З видихом підніміть верхню частину тіла, скрутити в талії і дістаньте лівим ліктем праве коліно. На вдиху ляжте на спину. З наступним видихом підніміться, зробіть скрутку, торкніться правим ліктем лівого коліна. Повторіть вправу по 20 разів на кожну сторону. З кожним разом ця вправа буде даватися вам все легше, тому пробуйте повністю відривати верхню частину тіла від підлоги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IIqCO3fDNkg
Плоский живіт, струнка фігура - це мрія не тільки жінок, але й чоловіків. Позбутися від жирової складки, накачати прес і зробити фігуру значно підтягнута допоможуть спортивні вправи спрямованої дії і дієтичне харчування.
Інструкція
1
Щоб швидко і ефективно прибрати живіт, необхідно максимально підсилити обмін речовин. В цьому вам допоможуть систематичні і регулярні тренування, збалансоване харчування, при якому калорій, що надходять з їжею, буде значно менше, ніж витрачається організмом.
2
Забудьте про пізні рясних вечерях, відмовтеся від жирного, смаженого, солодкого, повністю виключіть з раціону алкогольні і газовані напої. Харчуйтеся не менше 5-6 разів на день, ніколи не пропускайте сніданок. Це допоможе вам максимально активізувати обмін речовин і позбавитися від живота швидко і ефективно.
3
Починайте свій день з зарядки і контрастного душу. 30-хвилинні вправи і водні процедуру активізують обмінні процеси в організмі, і ви будете почувати себе бадьоро й енергійно протягом усього робочого дня.
4
Крім щоденної ранкової зарядки проводите в домашніх умовах вправи спрямованої дії, які допоможуть вам накачати м'язи черевного преса і швидко позбутися від жирового прошарку на животі.
5
Ляжте на підлогу, закріпіть шкарпетки ніг за диван, ліжко або гімнастичну стінку, піднімайте тулуб не менше 100-150 разів. З першого разу виконати цю вправу досить складно, але в міру того, як м'язи черевного преса будуть укріплені, ви без особливих зусиль зможете виконувати вправу в інтенсивному режимі.
6
Для зміцнення нижньої частини преса і бічних м'язів робіть вправу, піднімаючи ноги під кутом 90 градусів, повиснувши на перекладині або гімнастичній стінці. Ця вправа спрямованої дії, яке дозволяє сформувати м'язовий корсет.
7
Якщо вам важко змусити себе щодня займатися і виконувати вправи в посиленому режимі, запишіться у фітнес-центр, де будуть проводитися тренування під керівництвом досвідченого тренера, який складе комплекс вправ індивідуально для вас.
8
На додаток до вправ і дієтичному харчуванню пройдіть 20 процедур косметичного обгортання, спрямованого на максимально швидке і ефективне усунення жирового прошарку в районі живота, боків і стегон. Для активації обмінних процесів і спалювання жиру застосовуються натуральні активні речовини: мед, пекучий червоний перець, морські водорості, витяжки трав. Процедура полягає в рясному нанесенні на проблемні місця біологічно активних речовин, після чого все ретельно закривають термопленкой і підключають мікроімпульсної апарат. За одну процедуру обсяг талії зменшується на 0,5-1 см.
Зверніть увагу
Виключіть з раціону калорійні і жирні продукти, інакше від живота позбутися не вийде. Якщо ви хочете прибрати зайвий жир з боків і живота - варто два тижні посидіти на дієті. Пам'ятайте, щоб худнути, потрібно витрачати калорій більше, ніж ви споживаєте. Але якщо ви дійсно хочете прибрати живіт - робіть через силу! Ви і самі не помітите, як швидко піде жир з боків і талії.
Корисна порада
Відповідь проста - зміна режиму харчування та рухової активності. Правильний режим харчування - це не дієта, оскільки організм не позбавляється необхідних йому білків, вуглеводів, жирів, вітамінів і мікроелементів. Скоріше це оптимізація - прийом їжі здійснюється відповідно до фазами дня, режимом активності, добовою потребою у всіх харчових елементах.