Як посадити розсаду квітів. Як посадити насіння квітів на розсаду.

Квіти - як же красиво звучить це слово, а як красиво вони виглядають. Кожна господиня мріє вирощувати на своєму городі чи підвіконні ці чарівні створення. Можна купити готові насіння, а можна і самому виростити їх в ящиках.
Інструкція
1
Грунтову суміш для квітів вибирайте ретельно, тому що їм не підходить звичайний грунт (в ньому мало поживних речовин). Підбирайте пухку родючу землю. Перед висаджуванням насіння перемішайте грунт з річковим піском. Для балконних квітів підготуйте суміш з 2 частин перегною, 1 частини торфу і 1 частини піску. Додайте живильної землі, перліт або напіврозкладені тирсу. Пісок додається для того, щоб грунт володіла влагопроницаемостью.
2
Приступайте до посіву на початку квітня або початку травня. Сіяти насіння потрібно в грунт. Сійте їх рядами в борозенки, або гніздами по 5 штук в лунку. Після посіву прикрийте грядки піском, приблизно на 2 см закриваючи грунт. Є таке насіння, які не потребують присипці (попередньо ознайомтеся з інструкцією). Деяким рослинам краще в темряві, а іншим, навпаки, на світлі. Акуратно полийте водою, щоб не розмити посіяне насіння. Підтримуйте землю у вологому стані. По початку прикривайте розсаду на ніч газетою або плівкою.
3
Доглядайте за рослинами в міру необхідності, проводите прополку, розпушування і робіть підгодівлю. Рихлите неглибоко, щоб не пошкодити коріння, після чого обов'язково полийте відстояною водою, вранці до 8 годин або ввечері після 18, у відсутності яскравого сонця. Першу підгодівлю зробіть через 6 тижнів після посадки і продовжуйте до серпня, потім підгодівлі проводите кожні 10 днів. Для цих цілей застосовуйте: сірчано-кислий амоній, суперфосфат і селітру, з розрахунку 1 гр. на 1 літр води.
Зверніть увагу
Якщо рослини високі, то прив'язуйте їх до укопаним заздалегідь кілочків, що б захистити від поломки при сильному вітрі.