Як зробити джинси м'якими.

Джинсова тканина - щільний, а часом і досить жорсткий матеріал. Джинси можуть дратувати ніжну і чутливу шкіру, особливо у малюків. Але жорсткість частіше пов'язана не з самим матеріалом, а з закріплювачем кольору, який і викликає настільки неприємні відчуття. Звичайно, можна відразу звернути на це увагу, але не завжди людина замислюється, радіючи обновці. Якщо ви відчуваєте дискомфорт через жорсткості тканини, спробуйте її трохи пом'якшити.
Інструкція
1
Поперіть перший раз з використанням звичайного порошку, але покладіть трохи більше норми. Ретельно прополощіть джинси. А ось сушити поки не варто, їх потрібно ще обробити кілька разів. З першого прання ви видалите тільки частина речовини, яке використовувалося у процесі виготовлення виробу.
2
Тепер ще раз виперіть річ, але на більш високій температурі і з додаванням 1 ст. ложки соди на 5 літрів води. Пральна машинка бере максимум 10 літрів на прання, кількість водоспоживання техніки ви можете подивитися в документах до неї. Сода не зіпсує колір навіть найяскравішою тканини, тому переживати за збереження матеріалу не варто.
3
Добре прополощіть порошок, вода не повинна пінитися під час передостаннього полоскання. А в останнє полоскання додайте подвійну дозу кондиціонера. У наступні кілька прань також додавайте соду і не забувайте про кондиціонер. Уже через 3-4 таких процедур джинси пом'якшають бавовни.
4
Гладьте ще не досохшіе штани і не ставте занадто високу температуру нагрівання праски. Жар теж робить джинсову тканину жорсткою. В принципі, їх можна взагалі не гладити, якщо вони не сильно м'яті.
Корисна порада
Якщо ви хочете купити м'які джинси, відвідайте будь брендовий магазин. Але й на звичайному базарі можна знайти м'які джинси, які припадуть вам до душі.
У вас є старі улюблені джинси, з якими ви пройшли вогонь і воду. Вони такі зручні, але ... вже порядком набридли. Як вдихнути в стару річ нове життя або навіть змінити її до невпізнання? Хочете знати?
Вам знадобиться
  • стрази з плоским дном (гарячої фіксації), ножиці або нодовка, нитки, голка, гудзики, лимонна кислота або відбілювач.
Інструкція
1
Існує безліч варіантів, як оживити старі обридлі джинси. Найпростіший - злегка змінити їх колір. Домогтися цього можна, виправши їх з відбілювачем. Візьміть ваші джинси, покладіть в таз для прання і налийте туди засоби для відбілювання. Якщо хочете, щоб тканина освітлилася нерівномірно, можна зав'язати штанини вузлами або зробити перетяжки з ниток в різних місцях (ці області залишаться більш яскравими). Можна зробити гарний малюнок розчином лимонної кислоти. Розведіть її в склянці і використовуйте, як фарбу, наносячи потрібний вам малюнок на тканину пензликом. Дайте висохнути. Після прання малюнок проявиться і стане набагато світліше.
2
Візьміть стрази на клейовий основі для тканини, розташуйте джинси на плоскій поверхні і викладіть, необхідний вам, малюнок. При бажанні можна пришити поруч гудзики або бісер, щоб ваша аплікація вийшла ексклюзивною. Стрази закріпіть праскою, попередньо проклавши зверху шаром тонкої тканини. Таким же чином можна приклеювати і спеціальні аплікації на клейовий основі, які продаються в магазині в готовому вигляді.
3
Багато хто любить дірки в джинсах. Щоб зробити такі самостійно, візьміть ножівку і пропиляєте тканину в зазначених місцях. Можна, звичайно, зробити це і простими ножицями, але від ножівки на ваших джинсах буде ефект справжньої разодранності.
Зверніть увагу
при роботі з відбілювачем і лимонною кислотою добре прополощіть виріб після обробки.
Корисна порада
При приклеюванні страз найкраще використовувати режим праски з парою. Аплікації на клейовий основі, якщо зворотного не вказано в інструкції, приклеюють при звичайному режимі через тканину.