Як вудити рибу.

Риболовля - це дуже цікаве хобі. Багато людей захоплюються цим видом відпочинку. Риболовля доступна в будь-який час року, дуже азартна в моменти клювання й умиротворяюще діє в моменти очікування клювання. Є навіть прислів'я, що день, проведений на рибалці, в рахунок життя не зараховується.
Вам знадобиться
  • Водойма
  • Оснащена вудка
  • Насадка або наживка
Інструкція
1
Для того щоб почати вудити рибу , потрібно зовсім небагато. Мінімальний набір рибалки - оснащене вудилище і наживка. Якщо ви зовсім не знаєте, як оснастити вудку, то можна купити її в зборі в спеціальному рибальському магазині.
2
Коли вудка підготовлена, то можна переходити до вибору місця. Найкраще ловити рибу з пологого берега, щоб було зручно переміщатися при виведенні риби. Зазвичай рибні місця якимось чином відзначені попередніми рибалками. У воді можуть бути саморобні рогатини під вудку або акуратно зроблені підмостки. Це найвірніший знак того, що риба в цьому місці буде клювати.
3
Після того, як місце вибрано, потрібно насадити насадку або наживку на гачок. Наживкою можуть служити земляні черв'яки або опариш, а також коники або гусениці. Насадкою називають хліб, варену перловку, кукурудзу. Вибір насадки або наживки залежить від риби, яку ви зібралися ловити.
4
Після цього потрібно налаштувати поплавок таким чином, щоб при закиданні він не йшов повністю під воду або не спливав горизонтально. Це робиться за допомогою виставлення потрібної глибини волосіні і точної огрузки поплавка.
5
При клюванні найголовніше - добре підсікти рибу , а потім виводити її, трохи натягуючи волосінь, щоб уникнути образливого сходу.
Корисна порада
Ловити рибу найкраще рано вранці або пізно ввечері, в цей час вона частіше виходить годуватися.