Як зробити дверний отвір. Як зробити гарний дверний проріз.

Якщо ви вирішили зробити дверний отвір у дерев'яній каркасною стіні, яка мають ширину в півцеглини, то обов'язково враховуйте, що він робиться по-іншому, ніж в суцільній стіні. Будь-яка стіна має дві незалежні стінки. Вам потрібно зробити два отвори, один зовні, а інше зсередини.
Інструкція
1
Першим ділом займаються роботою над зовнішнім отвором. Зовнішня стінка, яку називають облицюванням, має кладку в півцеглини. Вона виконує захисну функцію. Дана конструкція не виступає несучої, тому установку тимчасових опор можна відкласти. Перед тим як вибивати отвір, потрібно зверху встановити сталевий куточок. Він виступатиме як перемичка. Основне його завдання полягає в утриманні тяжкості вишележащих цеглин.
2
На стіні обов'язково потрібно зробити розмітку. Розмітити потрібно становище отвору. Межі прорізу повинні співпасти з смугами цементу в кладці. Робимо зарубки. Їх потрібно робити на горизонтальних з'єднаннях розчину з боків розміченого отвору. Виймаємо цілі цегли з отвору. Грань отвору буде зубчастої. Щоб вертикальна сторона була рівною, потрібно закласти туди шматки цегли. Потрібно вміти рівно рубати цеглу. Для цього на цеглі робиться долотом зарубка. Цегла потрібно рубати на піску.
3
Приступаємо до видовбуванню внутрішньої несучої стінки. Заздалегідь потрібно встановити регульовані по висоті металеві опори, поки не будуть вставлені вертикальні бруси. Після того як внутрішній проріз зроблений, потрібно встановити в нього дверну коробку. Будь-яка коробка має верхню поперечну поперечину і косяки, які легко можуть витримати навантаження. Навантаження йде на верхню перекладину, потім на косяки, а потім на нижню поперечну поперечину.
4
Коробка дверей повинна бути виконана за чіткими розмірами. Найкраще зайнятися суміщенням функції вертикальних стійок каркаса. У підсумку вони будуть посилені. Горизонтальну зв'язок каркаса потрібно поєднати з верхньої та нижньої поперечиною коробки вікна.