Як прикріпити плінтус.

Планується є завершальним елементом в укладанні підлогового покриття. Це плавний перехід від стіни до підлоги, захищає стіну від забруднення при митті підлог і приховує стик підлогового покриття та стіни. Прикріпити його не складно і самостійно.
Інструкція
1
Закріпіть плінтус до стіни в кутку спеціальним куточком.
2
Зробіть позначки маркером в тих місцях, в яких вам потрібно просвердлити дірки. Якщо стіна має нерівності, то дірки можна свердлити частіше.
3
Висвердлите дірки в стіні за допомогою дриля і свердла по бетону. Якщо стіна рівна, то дірки можна свердлити на відстані приблизно 20-25 см. Виметами сміття з-під плінтуса і, по можливості, вимийте підлогу.
4
Притискуючи плінтус до стіни і до підлоги, для того щоб він не з'їхав і не утворив щілину, прикрутите його дюбель цвяхами за допомогою шуруповерта або викрутки, вставляючи зовнішні і внутрішні куточки. Так виконайте з усіма плінтусами, стикуючи їх спеціальними сполучними заглушками.
5
Вставте всі відсутні деталі в плінтус, це може бути планка або ще які-небудь елементи декорування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MjqpmoZObLQ
Зверніть увагу
Не затягуйте сильно шурупи до плінтусів, поки не прівернете весь плінтус, інакше може відбутися його деформація, і він треснет.Еслі ви не впевнені, що у вас вийде самостійно прикріпити плінтуси, зверніться до фахівців.
Корисна порада
При покупці підлогового плінтуса, куточки підбирайте під колір плінтуса.Ізначально добре прорахуйте, скільки плінтусів вам буде потрібно, в зворотному випадку у вас або залишаться зайві, або, навпаки, вам не хватіт.Посоветуйтесь з фахівцем, якщо підлоги у вашому приміщенні рівні, можливо уникнути зайвої мороки і прикріпити плінтуса за допомогою спеціальних рідких гвоздей.Когда ви почнете різати підлогове покриття, якщо це лінолеум, то не забудьте залишити припуск приблизно 1,5-2 см, для того щоб при стягуванні він не виліз з- під плінтуса.