Як продати коня.

При продажу коня вартість формується з розрахунку родоводу, отриманих нагород і, що найважливіше, кількості наданих документальних підтверджень. У разі, якщо у вас мало або недостатньо документів, підтверджуючих ваші слова, ніякі словесні запевнення не допоможуть вам продати кінь за тією ціною, за якою ви хочете.
Інструкція
1
В першу чергу, займіться підготовкою документів. Зберіть всі записи ветеринарів, нагороди, документальні запевнення про родовід - все це зіграє значну роль як при визначенні ціни, так і при пошуку покупця.
2
Використовуйте друковані та інтернет-видання, що спеціалізуються на розміщенні оголошень про купівлю-продаж коней. Обов'язково розмістіть фото - більшість покупців орієнтуються по фото в першу чергу, і потім, оголошення з фото має набагато більшу результативність ніж без.
3
Знайдіть спеціалізовані аукціони, на яких ви зможете продати кінь . Зафіксуйте в якості мінімальної ціни ту ціну, яку ви хочете отримати, мінус десять-п'ятнадцять відсотків. За допомогою аукціону ви цілком можете отримати більше, ніж розраховували.
4
Продавайте кінь тільки з підписанням спеціального контракту, що враховують особливості угоди, наприклад, повна виплата вартості або дата передачі коня після завершення угоди.
Корисна порада
Як додаток, ви можете запропонувати покупцеві купити частину екіпіровки, яка використовувалася для цієї коні.