Як продати посуд.

У випадку, якщо ваш вибір бізнесу припав на виробництво посуду, то перед вами дві можливості - або передавати її в торговельні точки, або відкривати свій відділ. В принципі, ніщо не заважає вам піти обома шляхами відразу, до того ж, у них однаковий старт - розкрутка марки та привернення уваги громадськості.
Інструкція
1
Продумайте особливості вашої посуду. Якщо ніяких особливостей як таких немає, придумайте їх - це може бути унікальний дизайн, малюнок, вид матеріалу, довговічність або ручне виготовлення. Варіантів безліч, ваша задача - знайти і закріпити за своїм посудом її власну «фішку».
2
Відкрийте інтернет-сайт, на якому можна буде ознайомитися з усім модельним рядом вашої посуду, подивитися як фото, так і відео посуду, презентацію властивостей, перевірку властивостей на практиці. Зробіть сайт максимально зручним, вкажіть окремі тем для оптових і роздрібних продажів.
3
Проведіть переговори зі спеціалізованими магазинами з поставки ним на реалізацію своєї посуду. На перший час, поки у вас немає репутації, доведеться або демпінгувати, або завищувати комісійні, але це тільки до того часу, як люди почнуть впізнавати вашу марку.
4
Після того як ви зробили свою марку посуду впізнаваною, сміливо відкривайте свій відділ. Супроводжуйте це подія великої рекламної кампанією і знижками на асортимент для того, щоб залучити якомога більше покупців.