Як прикрасити зал.

Свято, торжество - це радісна подія для людей. У світі існує безліч різних урочистостей. А найпоширенішими, є - Новий Рік, певні календарні дні (8 березня, 23 лютого), День народження, ну і, звичайно, весілля ... Невід'ємною частиною свята є не тільки смачні частування, святковий одяг, гарний макіяж, але і прикраса залу . Можна прикрасити не тільки зал, а й будь-яке приміщення, офіс або квартиру.
Вам знадобиться
  • Для прикраси залів вам знадобляться кулі.
  • Кулі - це найпоширеніше прикрасу.
  • Вони можуть бути надуті гелієм, так і звичайні.
  • Тканина - вона надає легкість і витонченість залу. Все залежить від того, який матеріал ви будете вибирати (органза, шифон, атлас).
  • Прикрасити приміщення можна всілякими декоративними матеріалами.
  • Найбагатше прикраса - це живі квіти, наприклад, троянди .
Інструкція
1
Будь зал, не важливо, чи буде це банкетний зал ресторану або їдальня - потрібно обов'язково прикрасити. Прикраси підтримують атмосферу справжнього свята, настрій гостей. Коли ви будете декорувати зал - не можна забувати про вашої фантазії, а головне, про почуття міри. Якщо ви прикрашаєте зал кулями, то обирайте більш підходящі кольору, які б поєднувалися з залом. Але, головне, щоб кулі не злив з ним в колірній гамі. Найпростіше прикраса - це кулі надуті гелієм, які запускають під стелю по всьому залу, а на столи роблять композиції «фонтани». «Фонтан» може бути зроблений з трьох, п'яти і більше куль. Якщо ж хочете що-небудь більш оригінальне, то це залежатиме від свята. Існує багато видів прикрас для весіль, дитячих свят, Нового Року.
2
Якщо ви хочете прикрасити весільний зал, то можна зробити не тільки різні «фонтани» на столах, але і гелієві ланцюжки над головним столом (за цим столом зазвичай сидять наречений і наречена), фігури з повітряних кульок (лебеді, серця) , а також букви.Можно розвісити з драпіруванням різні ніжні напівпрозорі тканини. Закрити матеріалом стільці і столи. Іноді роблять квіткові прикраси. Розставляють по всьому залу композиції з троянд, лілій. Ставлять квіти і на головний стіл, біля входу, можна зробити і цілу арку з квітів! Для дитячих же свят прикраси з квітами і тканиною не підійде. Діти люблять все кольорове, яскраве, а головне, щоб з цим можна було грати. Тому дитині найкраще зробити фігури з куль: можна втілити в життя будь-яку улюблену іграшку. Вона вийде дуже великий, яскравою, легкою і зручною при перенесенні. Наприклад, можна зробити клоуна, великого казкового восьминога, яскраву машинку, будь-яких казкових персонажів.
3
Новий Рік. Це свято абсолютно для всіх: від дитини і до дорослої людини. Зазвичай в Новий Рік ставлять ялинки. Прикрашають їх різними матеріалами: ялинковими іграшками, бантами, свічками, гірляндами, мішурою, серпантином, «дощиком». Але можна і проявити свою фантазію і прикрасити сніжинками, які ви самі зможете зробити з кольорового блискучого паперу. Новорічний зал можна прикрасити також різнобарвною мішурою, розкидати по підлозі кулі. Тим самим створиться казковий настрій.
Корисна порада
Якщо у вас немає часу, або ви не володієте навичками оформлення залів, то можна звернутися в спеціальні агенції або студії, де вам допоможуть не тільки підібрати прикрасу, а й оформити сам зал.