Як зробити красиву листівку на день народження. намалювати листівку з днем ??народження.

Якщо вас запросили на день народження, і ви хочете додати вашому подарунку деяку індивідуальність, долучіть вітальну листівку , виготовлену власними руками. Її можна змайструвати напередодні, присвятивши цьому не так вже й багато часу.
Вам знадобиться
  • - ножиці
  • - клей
  • - лінійка
  • - олівці
  • - папір різних кольорів
  • - картон
Інструкція
1
Для роботи краще використовувати клей, що випускається у вигляді олівця. Рідкий клей виступатиме за межі аплікації, надаючи роботі неакуратний вигляд. Працюючи з олівцем і лінійкою, намагайтеся робити це з максимальною точністю, не тисніть сильно на олівець, щоб мати можливість стерти неправильно намальовану лінію.
2
Візьміть дуже щільний папір або, навпаки, тонкий картон і виріжте з нього основу майбутньої листівки. Зігніть листівку навпіл, як маленьку книжечку.
3
Відкладіть поки листівку в сторону і подумайте, який мотив ви хотіли б на ній зобразити. Спробуйте уявити собі смаки іменинника, помізкуєте, що могло б йому сподобатися.
4
Виріжте з паперу деталі майбутньої аплікації. Це можуть бути свічки, повітряні кульки, квіти, сердечка, числа і навіть фотографія, вашу фантазію ніхто нічим не обмежує. Приклейте деталі до листівки, створивши симпатичну аплікацію. Для більшого ефекту можете обвести приклеєні частини за допомогою тонкого чорного фломастера.
5
Не забудьте залишити на лицьовій частині листівки місце для напису в стилі «С днем народження!» Або «З ювілеєм!» Зробіть напис за допомогою олівця, фломастера або яскравих фарб.
6
Але основою вашої листівки стане не зовнішній її вигляд, а ті слова, які ви напишете всередині, вітаючи іменинника з його святом. Чи не відбувається загальними фразами, зробіть так, щоб було видно, що ваше поздоровлення йде від щирого серця. Не забудьте підписатися під поздоровленням. Цілком можливо, що зворушений, іменинник стане зберігати листівку довгі роки і перечитувати її згодом знову і знову.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JjFkFFP-qM
Зверніть увагу
Об'ємна листівка з тортиком - чудове доповнення до подарунка на день народження. Вам знадобляться: Аркуш паперу, олівець і фломастери - якщо ви хочете намалювати листівку самостійно; ножиці, канцелярський ніж, клей. Листівка складається з двох деталей: що складається навпіл деталі та обкладинки, яка приклеюється на лицьову сторону листівки.
Корисна порада
Намалюйте автомобіль, нову квартиру, гарна сукня, свій магазин, диплом про закінчення інституту, берег Лазурного моря, Ейфелеву вежу, і все те, про що мріє винуватець торжества. А як намалювати успіх? Символом його є листок трилисника, або горщик з веселкою. А гуаш брудниться, тому, якщо ви нею малюєте листівку, то подбайте про захист рук, заламініруйте її. І ось тепер, коли ви вже уявляєте, що намалювати на день народження, ви можете приступати до цього творчого процесу!