Як виростити іриси.

Іриси - це дуже красиві і невибагливі рослини. Садівники люблять їх за те, що навіть після закінчення цвітіння іриси продовжують прикрашати сад своїм листям. Ці дивовижні квіти не поступаються за своєю принади орхідеям, їх висаджують в клумби і газони, рабатки, навколо дерев і чагарників.
Інструкція
1
За тиждень до посадки ірисів підготуйте грунт. Перекопайте місце, де будете садити, на глибину багнетною лопати. Потім внесіть на глибину 10-12 см 8-10 кг перегною, 3 столові ложки суперфосфату, 2 склянки деревної золи. Якщо земля на вашій ділянці кисла, можна додати в неї 1 стакан доломітового борошна.
2
Садити іриси треба після того, як вони відцвіли. Відстань між квітками повинно складати 20-40 см. Посадку виробляєте неглибоко, так, щоб верхня частина кореневища виступала із землі, а нирка була засипана. Інакше рослини можуть перестати цвісти або захворіти. Садіть іриси злегка похило, перед посадкою обрізайте листя на 1/3 і злегка укорачивайте коріння.
3
Іриси з підрослими до 10 см листям регулярно обприскуйте від шкідників отрутохімікатами або мелатіоном (раз в 14 днів). Коли квітам буде 3-5 років, починайте удобрювати їх мінеральними підгодівлями з азоту, фосфору і калію. Видаляйте всі відцвілі квітки і квітконоси після цвітіння.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f3ZNOOYjxnE
Зверніть увагу
Іриси люблять світлі місця, не переносять перезволоження грунту.