Як садити пекінську капусту.

Пекінська капуста - це однорічна холодостійка рослина, завезене до нас зі Східної Азії. Цей порівняно новий для Росії овоч швидко став популярним, оскільки він дуже смачний і оригінально виглядає. У просторіччі пекінську капусту часто називають качанний салатом. Виростити її можна на своїй ділянці або підвіконні.
Інструкція
1
На підвіконні пекінську капусту висівають в кінці січня, причому вирощують без досвічування. Адже цей овоч не любить довгий світловий день, при великій кількості світла починає давати стрілу. Приготуйте грунтову суміш з торфу, городньої землі, перегною або компосту та піску. Додайте туди трохи комплексних мінеральних добрив і заповніть сумішшю посадочні ємності. Зволожите грунт, посійте насіння в борозенки на глибину) 0,5-1 см. Відстань між борозенками в межах 6-8 см. Накрийте ємності поліетиленовою плівкою і поставте в тепле темне місце. Коли з'являться сходи, перенесіть розсаду на підвіконня. Перший урожай можна буде спробувати вже через 25-30 днів.
2
Пекінську капусту можна посадити під плівкові покриття на ділянці. З осені внесіть в грядку 4-5 кг компосту або перегною, додайте комплексні мінеральні добрива. Посійте насіння якомога раніше в рядки, відстань між якими становить 20-30 см. На 1 кв.м. потрібно сіяти 2 гр насіння пекінської капусти на глибину 0,5-1 см. Коли зійдуть сходи, їх слід прорідити так, щоб між рослинами було 4-5 см. Через деякий час повторіть, залишивши між кожним качаном 10-15 см (зріджені рослини можна використовувати в їжу).
3
У відкритому грунті пекінську капусту вирощують через розсаду. Для цього посійте насіння в торф'яні горщечки на початку квітня і в кінці липня. У кожен горщик покладіть по 2 насінини. Коли капуста зійде, і у неї сформуються 3 справжніх листочка, висадіть її на постійне місце. відстань між рослинами повинна бути 20 см, між рядами - 60-70 см.