Як вирізати частину з фільму. програма щоб вирізати частину фільму.

Ось, буває, дивишся якийсь фільм, і певна сцена викликає просто бурю емоцій, дикий захват ... Хочеться переглядати її знову і знову, але з часом стає шкода мотати заради цього і без того навантажений DVD-плеєр, а зберігати запис фільму на комп'ютері - це значить зайняти досить багато місця, особливо враховуючи, що фільми в хорошій якості мають і відповідний «вагу». Тому наймудрішим рішенням буде просто вирізати вподобаний фрагмент і переглядати його в своє задоволення.
Інструкція
1
Для початку нам буде потрібно редакторська програма, орієнтована на роботу з відеофайлами. Програмного забезпечення подібного роду цілий вагон. Найбільш популярні з них - це Sony Vegas, Pinnacle і Movie Maker.
2
Перші дві програми - це продукт розробки незалежних компаній. Але третя - це дитя творчості Білла Гейтса і його команди, а саме - розробка компанії Miсrosoft. Отже, можна зробити висновок, що дане редагує відеододаток є частиною операційної системи Windows. Тому можна легко і безкоштовно приступити до роботи з ним.
3
Запускаємо програму. Якщо виникли запитання з приводу розташування Movie Maker, то слід пошукати його у вкладці «Розваги». Хоча ця програма, як правило, знаходиться нарівні з усіма в загальній вкладці "Всі програми".
4
Запустили програму. Відразу рекомендується зменшити вікно на половину екрану. Потім вибираємо фільм, з якого потрібно вирізати фрагмент, і переносимо на розкадрування (лінія, розташована внизу вікна, розбиває фільм на кадри). Чим більшу вагу має фільм, тим більше часу буде потрібно для того, щоб розкласти його на кадри. Плюс багато залежить від «заліза» комп'ютера. Так чи інакше, але деякий час доведеться почекати.
5
Коли процес розкадровки буде успішно завершено, залишиться тільки знайти необхідний шматок. Для цього в правій верхній частині вікна є чорний квадрат. Він виконує роль програвача, і саме в ньому потрібно відмотувати фільм доти, поки потрібний момент не буде знайдений.
6
Далі справа техніки. Ставимо маркери на начал і кінець цікавить фрагмента, виділяємо, вирізаємо, відкриваємо нове вікно. Вставляємо, зберігаємо в зручному форматі. Зазвичай використовується * AVI, але тут вже, як мовиться, на любителя. Робота завершена, фрагмент вирізаний.
Для різних презентацій, відео-добірок і роликів вам можуть знадобитися окремі кадри з об'ємних відеозаписів - з фільмів, рекламних роликів, телепередач, новинних репортажів, та інших записів. Крім того, вміння отримувати окремі шматочки з відеофайлу допоможе вам в тому випадку, якщо вам захочеться відредагувати запис, зняту власноруч - в процесі монтажу автори нерідко відчувають потребу у видаленні невдалих кадрів.
Інструкція
1
Для вирізання окремих частин відеофайлу найкраще використовувати безкоштовну та просту в освоєнні програму Virtual Dub. Скачайте і запустіть програму, а потім в меню File виберіть опцію Open video file.
2
Завантажте відеозапис, з якої вам необхідно витягти фрагмент. Потім в меню виберіть вкладку Video і виберіть опцію Direct stream copy. Після цього зробіть те ж саме у вкладці Audio - відкрийте її і виберіть опцію Direct stream copy.
3
Зверніть увагу на вікно перегляду завантаженого вами відео. У нижній частині програми ви побачите тайм-лайн відеозапису, а також кнопки управління файлом. Натисніть кнопку програвання, щоб відстежити, з якого кадру починається фрагмент, який потрібно вирізати.
4
Знайшовши даний кадр, зупиніть відтворення, вручну за допомогою курсору миші встановіть повзунок точно на місце кадру і натисніть кнопку пошуку ключового кадру, щоб відрегулювати місцезнаходження повзунка. Тепер на нижній панелі інструментів натисніть кнопку Home, щоб визначити вибраний кадр початком фрагмента.
5
Після цього знову натисніть кнопку відтворення і переглядайте відео доти, поки не побачите кадр, яким повинен закінчитися обраний фрагмент.
6
Знову натисніть кнопку пошуку ключового кадру, а потім натисніть кнопку End - таким чином, ви встановите кінець фрагмента, і побачите, що на загальній лінії програвання ваш фрагмент виділився більш темним кольором. Натисніть Delete, і уривок буде вирізаний. Потім збережіть файл у форматі AVI.