Як розігнати модем.

Найважливіше, при оптимізації роботи модему , це завантажити і встановити нові драйвера і прошивки до модему. Майже все, що потрібно для цього викладено на сайтах виробників. Вся робота по розгону модему полягає в тому, що потрібно встановити більш нові драйвера і прошивки, і оптимізувати мережеві настройки. Драйвери і прошивки ви самі викачаєте, залежно від того, який саме у вас модем і хто його виробник, а з оптимізації налаштувань нижче буде приведена інструкція.
Інструкція
1
Налаштування TCP/IP. Дані настройки грають мало не ключову роль в оптимізації роботи модему . Є безліч різних програм, які допомагають налагодити настройки мережі. Наприклад, проста в обігу і зручна програма MTUSpeed. Її ви можете знайти в інтернеті у вільному доступі для скачування.
2
Налаштування модему і порту. Мається на увазі порт для підключення модему . Швидкість порту необхідно встановити не 115200 або вище. І потрібно пам'ятати, що це не швидкість для передачі даних по мережі, а швидкість порту і модему між собою.
3
Зайдіть в Панель управління - Модеми - Властивості. Тут необхідно встановити самі максимальні значення.
4
Далі переходимо Пуск - Панель управління - Модеми - Властивості - Підключення - Параметри порту. Переконайтеся, що модемом використовується апаратний контроль передачі. Переконайтеся, що використовується стиснення.
5
Перейдіть Панель управління - Мережа - Контролер віддаленого доступу. Тут приберіть все галочки крім TCP/IP. На вкладі «Додатково» в параметрі «Вик. протокол РРТР »вкажіть« Так ». Параметр "Розмір пакета IP" встановіть в значення "Авто". Параметр "Запис протоколу" необхідно прибрати, а параметр "Стиснення заголовків IPX" необхідно відключити.
6
Далі перейдіть в Панель управління - Мережа - TCP/IP - Контролер віддаленого доступу. Вимкніть розпізнавання WINS. Потім відключіть використання DNS. І вимкніть усі прив'язки.
7
Перейдіть на Віддалений доступ - Назва вашого доступу - Властивості - Тип сервера. На цій вкладці необхідно відключити «Використовувати код країни». Далі в параметрі «Тип сервера» включите програмне стиснення і протокол TCP/IP. Решта наявні параметри необхідно відключити.
Корисна порада
Також для прискорення роботи модему, і взагалі, роботи в інтернеті дуже добре допомагають різні програми. Наприклад: менеджери закачувань, програми автодозвону та інші. Що з усього цього ви будете використовувати, залежить тільки від вас. А також від ваших вимог і уподобань.