Як провести рекламну компанію.

Для того, щоб успішно продавати свої товари та послуги, необхідно, щоб потенційний клієнт дізнався про них. Багато компаній роблять помилку, невірно виділивши свою цільову групу, саме тому при проведенні рекламної кампанії етапу визначення цільової групи має бути виділено максимум уваги. Це вбереже від непотрібних витрат на рекламу.
Інструкція
1
В першу чергу, проведіть анкетування серед існуючої клієнтської бази. Пропонуйте кожному вашому клієнту заповнити невелику анкету, що містить в собі питання про те, як він дізнався про вас, а так же коротку інформацію про його поле, віці і сфері занять. Анкета повинна бути простою, можливий варіант, в якому клієнт не повинен буде вписувати своє ім'я та прізвище. Ведіть це дослідження протягом місяця.
2
Після того, як ви проаналізуєте дослідження, проведене в попередньому кроці, у вас будуть результати про те, хто складає основну частку ваших клієнтів. Виявіть ту соціальну групу, яка має абсолютне або значна більшість серед ваших клієнтів. Це і є ваша цільова група.
3
Методи проведення рекламної кампанії залежать від вашої цільової аудиторії. Використовуйте відкриті джерела для того, щоб з'ясувати, яка саме реклама найбільш дієво впливає на ваших клієнтів. Основні методи проведення рекламної кампанії - це реклама в тих форматах, які дійсно впливають на вашу аудиторію, а також приурочені до цієї кампанії знижки та акції.
Корисна порада
Придбавши клієнта одного разу, піклуйтеся про те, щоб він був повністю задоволений. Якщо він задоволений, то він приведе інших клієнтів, а якщо ні - то це погана репутація, яка аж ніяк не впливає на ріст вашого бізнесу.