Як перевірити акумулятор від телефону. Як дізнатися чи працює батарея від телефону.

Якщо ви купуєте б/у телефон, потрібно перевірити акумулятор , оскільки нова батарея може коштувати недешево. Перевірити акумулятор можна за допомогою спеціального пристрою, але це стосується випадків, коли ви купуєте телефон в сервісному центрі. У цій статті ми розглянемо прості методи перевірки працездатності акумулятор а.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - зателефонувати на який-небудь безкоштовний номер, де програється музика або є автовідповідач, і залишатися на зв'язку хвилин 5-10. При цьому протягом цього часу кількість поділок, яке показує час роботи акумулятор а, не повинно зменшитися. В іншому випадку, швидше за все, його життєвий термін закінчується.
2
При огляді телефону зверніть увагу на рівень заряду батареї. Якщо продавець пропонує вам незаряджений телефон, то можете бути впевнені, що акумулятор "убитий", а продавець хитрує, доводячи, що просто не встиг його зарядити.
3
Основні ознаки акумулятор а, який потребує заміни: • Телефон при включенні відразу вимикається. • Телефон відключається в процесі розмови, в т.ч. якщо до цього індикатор заряду був цілком повний або наполовину повний. • Зарядка батареї закінчується раніше, ніж через півгодини. • Телефон з повністю зарядженою батареєю розряджається раніше, ніж за день, в т.ч. якщо по ньому говорили мало або навіть не говорили зовсім.
4
Несправність акумулятор а виникає або з причини втрати робочої ємності через тривалу експлуатації телефону, або внаслідок порушень в електроніці акумулятор а . Якщо батарея втратила ємність і занадто швидко розряджається, можете спробувати її «розгойдати» Для цієї мети потрібно повністю зарядити батарею, після цього дістати її з телефону, далі підключити лампочку 3,5 В, посадити повністю і знову зарядити . Так потрібно повторити два-три рази. Після цього батарея телефону повинна працювати краще.