Як перевірити якість інтернету.

Одним з основних параметрів, за яким визначається якість інтернету, є його швидкість. При підключенні до інтернету ваш провайдер вказує в договорі швидкість, яку він зобов'язується вам поставляти. Якщо ваш провайдер виконує свої зобов'язання в повному обсязі, то у вас не може бути нарікань з приводу якості вашого інтернету. Якщо ж швидкість вас не влаштовує, фільми транслюються із затримками, сторінки відкриваються довго - є привід перевірити реальну швидкість вашого інтернет-підключення. Ось як це можна зробити.
Вам знадобиться
  • Вам буде потрібно скористатися спеціальним сервісом по визначенню вхідної та вихідної швидкості інтернету. На даний момент таку безкоштовну послугу надають багато сайтів. Але для першого разу ви можете перевірити швидкість за допомогою сервісу "Я в інтернеті!", Наданим відомою компанією Яндекс.
Інструкція
1
Перед тим, як виміряти власне швидкість, переконайтеся в тому, що у вашому комп'ютері немає вірусів і інших шкідливих програм, які можуть істотно сповільнювати робіт інтернету. Запустіть свій антивірус по повній програмі, і дочекайтеся закінчення його роботи. Якщо комп'ютер чистий - можна переходити до наступного кроку. Якщо ж антивірус виявив шкідників - видаліть їх зі свого ПК і запустіть антивірус ще раз вже в експрес-режимі, для того щоб остаточно переконатися, що все в порядку.
2
Після перевірки відключіть антивіруси, антишпигуни, фаєрволи, торрент-клієнти і всі інші встановлені на вашому ПК мережеві програми.
3
Потім зайдіть в папку «Мережеві підключення» і правою кнопкою мишки клацніть по кнопці «Стан». Таким чином, ви зможете оцінити, яка мережева активність вашого ПК. Якщо число прийнятих/відправлених пакетів однакове - все добре, якщо їх число постійно зростає - значить або в вашому ПК сидить вірус, або ви забули вимкнути якусь мережеву програму. Перевірте ці дві позиції ще раз.
4
Зайдіть на сайт Яндекса, перейдіть на сторінку сервісу "Я в інтернеті!" за адресою реальну на даний момент часу вхідну і вихідну швидкість.
Зверніть увагу
Сервіс "Я в інтернеті!" дає можливість визначити не тільки швидкість інтернету, але і багато інших параметрів.
Корисна порада
Ресурсів, що надають послугу виміру швидкості інтернет-з'єднання, зараз багато. Виберіть той, який вам більше сподобається.