Як продавати іграшки.

Іграшки - невід'ємна частина дитинства. Дітям вони необхідні, неможливо уявити дитину без іграшки в руках. І тому бізнес з продажу іграшок приречений на успіх, єдина заковика, як і в будь-якому іншому виді бізнесу полягає в тому, як знайти клієнта і зробити так, щоб він захотів купити. Існує кілька дієвих способів, які можна використовувати для продажу іграшок.
Інструкція
1
По-перше, зверніть увагу на розташування вашого магазина. Він повинен перебувати або в центрі міста, або в супермаркеті, або поблизу скупчення магазинів в спальному районі. Акцентуйте увагу на тому, що діти, як правило, рідко гуляють одні, і переважно їх супроводжують батьки. Продумайте, куди можуть піти гуляти батьки з дітьми, або куди вони можуть їх з собою взяти.
2
Магазин повинен бути виконаний в яскравих фарбах, з великою і барвистою вивіскою на вході. Як варіант, розглядайте промоутера перед входом в магазин, який повинен бути одягнений в костюм якогось персонажа з мультфільмів, легко впізнаваного і обов'язково позитивного. У завдання промоутера входитиме залучення дітей та їх батьків в магазин.
3
Активно рекламуйте свій магазин як через стандартні засоби реклами, так і через партнерські зв'язки з магазинами товарів для новонароджених, дитячого харчування, спеціалізованих магазинів жіночого одягу і т.д. Обмінюючись рекламою, ви привернете більше клієнтів. Слідкуйте за тим, щоб ці магазини працювали з тією ж цільовою групою, що й ви.
4
Використовуйте соціальні мережі для просування свого магазину. Пам'ятайте про те, що найчастіше молодим сім'ям ніколи ходити по магазинам, окрім як по вихідним, і що так чи інакше реклама через соціальні мережі завжди доходить до клієнта.
Корисна порада
Слідкуйте за рівнем вашого персоналу в питаннях продажу - вони повинні знати, як зацікавити і залучити дитину.