Як продавати будівельні матеріали.

При продажу будь-якого типу товару перед бізнесменом незмінно стоїть вибір виду торгівлі: оптом чи вроздріб. Плюси і мінуси є у кожної сторони, це залежить від типу товару, яким торгують, але такий товар як лад матеріали може з легкістю поєднувати ці два види торгівлі. Найголовніше - грамотно організувати процес продажу і сам магазин.
Інструкція
1
В першу чергу подбайте про те, щоб у вас було достатньо орендної площі для розміщення всіх зразків. Якщо якісь види товарів немає можливості викласти небудь немає необхідності в їх викладенні, вони повинні бути включені в безкоштовний прайс-лист, що видається на вході.
2
Консультанти, які працюють в магазині, повинні бути ідеально інформовані про якість асортименту і відмінностях різних позицій. Регулярно проводите тренінги продажів і перевіряйте рівень знання ваших продавців.
3
Розділіть ваші товари по окремих секціях, виходячи з того, які товари є супутніми. Якщо людина заходить в якій-небудь відділ, він повинен чітко знати, що в ньому буде все для його мети.
4
Не забувайте про роботу з юридичними особами. Найміть менеджерів, в чиї обов'язки входитиме збут продукції та пошук нових клієнтів. Їх оплата повинна розраховуватися як відсоток від вартості проданого товару. Використовуйте «холодні» дзвінки та особисті візити для просування товару.
5
У випадку, якщо ви хочете повноцінно розвернутися, вам необхідна постійна реклама на теле- і радіоканалах. Використовуйте всі можливі методи реклами, включаючи рекламу в мережі інтернет.
Корисна порада
Використовуйте накопичувальні карти знижок - так ви стимулюєте клієнтів до довготривалої співпраці.
Будівельний журнал - це документ, в якому ведеться облік всіх виконаних робіт з будівництва. Також тут відображається інформація про контроль за проведенням робіт та будівельному нагляді.
Вам знадобиться
  • Будівельний журнал, список осіб уповноважених на ведення журналу.
Інструкція
1
На титульному аркуші будівельного журнал а вкажіть список уповноважених на його ведення осіб.
2
Записи в журнал вносите з дати початку виконання будівельних робіт до дати їх фактичного закінчення.
3
В розділ 1 «Список інженерно-технічного персоналу, який бере участь в будівництві» представник будівельної компанії повинен внести дані всього персоналу, який бере участь в будівництві.
4
Розділ 2 «Перелік спеціальних журнал ов, в яких ведеться облік виконання робіт, а також журнал ов авторського нагляду особи, яка здійснює підготовку проектної документації» заповнює представник забудовника або представник компанії, що займається підготовкою проектної документації.
5
В розділ 3 «Відомості про виконання робіт в процесі будівництва» представник будівельної компанії вносить дані про всіх виконаних будівельних роботах. Тут повинні бути вказані терміни початку і закінчення виконання робіт та інформація про процес їх виконання. В цьому розділі необхідно описати методи виконання будівельних робіт, використані будівельні матеріали.
6
В розділ 4 «Відомості про будівельному контролі забудовника або замовника в процесі будівництва» представник забудовника повинен внести інформацію про виявлені недоліки при виконанні будівельних робіт.
7
В розділ 5 «Відомості про будівельному контролі особи, яка здійснює будівництво» представник будівельної компанії повинен внести інформацію про виявлені недоліки при виконанні будівельних робіт і дані про механізми контролю якості.
8
В розділ 6 «Перелік виконавчої документації при будівництві» представник будівельної компанії повинен вписати перелік нормативних документів, що регламентують процес проведення робіт, зразків використовуваних будівельних матеріалів, результати проведення експертиз на якість виконаних робіт.
9
Розділ 7 «Відомості про державному будівельному нагляді при будівництві» заповнюється представником органу державного будівельного нагляду. Тут повинні бути описані результати проведених перевірок на предмет відповідності виконаних робіт вимогам нормативним документам і проектній документації. Також тут повинна містити інформації про видачу або невидачу висновки про відповідність виконаних будівельних робіт необхідним вимогам.