Як зробити дерев'яну драбину.

Основна відмінність дерев'яних сходів полягає в тому, що вона не має подступенки. Дерев'яні сходи добре виглядає в зелені. Також вона добре доповнює ансамбль з дерев'яних містків і доріжок. Дерев'яну драбину досить просто зробити своїми руками. Плануємо драбину , розраховуючи кількість ступенів, їх довжину і висоту.
Інструкція
1
Насамперед потрібно вирізати з дощок щаблі й дві тятиви. Тятива повинна бути чітко визначеного розміру. До неї будуть кріпитися дошки. Якщо ви хочете зробити драбину , яка з одного боку буде впритул прилягати до стіни, то можна обійтися одного тятивою.
2
Вирізаємо підтримуючі бруски. На кожну ступінь необхідно по два підтримують бруска. Бруски повинні бути трохи коротше довжини тятиви. Нижні кінці тятиви обов'язково потрібно обробити бітумом або креозотом. Пригвинчує підтримуючі бруски до тятив. Необхідно враховувати, що вони повинні йти через рівні проміжки. Також потрібно вибрати певну висоту ступенів та їх кількість
3
Приміряємо тятиви на місці і визначаємо місце для ям, в які будуть закріплюватися нижні кінці тятив. Роєм дві ями приблизно по двадцять сантиметрів глибиною. Пригвинчує тятиви до верхньої горизонтальній площадці на відстань, рівну ширині сходів.
4
Готуємо бетонний розчин. Для цього потрібно змішати одну частину цементу на чотири частини піску до однорідної маси. Робимо всередині ворону і, перемішуючи, ллємо воду. Суміш повинні бути схожа на густу сметану. Додаємо чотири частини щебеню і перемішуємо.
5
Кінці шнурів ставимо в ями і заливаємо зробленим розчином. Бетон потрібно залишити на ніч. Встановлюємо сходинки на підтримуючих брусках і кріпимо їх за допомогою шурупів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=faShG3ZuN0s