Як приручити ігуану.

Ігуана - рептилія і, купуючи тварину, ви повинні чітко розуміти, що це далеко не собачка і радісно виляти хвостом вона не буде. Їй властива природна середу проживання, а не тісний тераріум. Якщо вона все-таки з'явилася у вашому домі, але не жадає спілкування, вам потрібно налагодити з нею контакт. Пам'ятайте, що ігуани можуть дуже сильно бити хвостом і навіть кусатися, а не просто зло виблискувати оком і недобре поглядати у ваш бік.
Інструкція
1
Не намагайтеся вступати в близький контакт з рептилією перший час, він нічим хорошому не закінчиться. Забезпечте тварині комфортні умови проживання. Дружба на відстані повинна тривати близько 2-3 тижнів, а потім потрібно діяти обережно, але в теж час рішуче. Намагайтеся не лякати тварина різкими рухами і гучними словами.
2
Якщо ігуана тікає від вас, не доганяйте її, і не ловите рептилію за хвіст. Коли вона почне даватися в руки, ви самі це помітите. Якщо ви її погладили, обов'язково почастуєте чим-небудь смачним. Ігуана незабаром зрозуміє, що ви не уявляєте для неї небезпеки і буде більш охоче йти з вами на контакт. До речі, помічено, що рептилії звикають до дбайливого людині дуже сильно і починають нагадувати кішку. Вони люблять, коли їх гладять і розмовляють, тому приділяйте ігуані трохи більше уваги в період звикання.
3
Ну і найтепліші стосунки завести з рептилією можна на останньому етапі дружби - купання. Ігуани дуже люблять здійснювати водні процедури в теплій воді. Після ванни вони стають добрими і поступливими. Але не намагайтеся вторгнутися в її особистісний простір - вони цього не люблять. Незалежний характер рептилії і повна самодостатність заважають більш близькій дружбі, але якщо ви любите свою ігуану , то ви її зрозумієте.