Як малювати на кедах.

Кеди - взуття, яка поєднує в собі дві важливі якості. Вона зручна і дешева. І, крім того, цю деталь свого вбрання ви можете зробити ексклюзивною. На білих частинах кедів можна намалювати практично що завгодно - все, на що у вас вистачить фантазії. І наша зручна функціональна взуття стає способом самовираження. Це красиво і набагато дешевше, ніж дизайнерські моделі найостанніших колекцій.
Вам знадобиться
  • Кеди, фарби (акрил), олівець, трафарет, праска, текстурная паста, розріджувачі, згущувачі та лаки.
Інструкція
1
Виберете ескіз і нанесіть його ледь помітно на кеди. Якщо ви не сильні в малюванні, але жадайте творчості, скористайтеся трафаретом.
2
Візьміть акрилові фарби і розфарбуйте ваш шедевр живопису на кедах .
3
Залежно від того, якого ефекту ви хочете домогтися, можна використовувати лаки, розріджувачі або загусники, призначені спеціально для акрилу. Також для того, щоб зробити малюнок рельєфним, можна використовувати текстурную пасту.
4
Просушите кеди. Акрил в середньому сохне не дуже довго, всього 2-3 години. Якщо ви використовували додаткові кошти, кеди можуть сохнути і довше.
5
Для більшої надійності малюнок можна закріпити, пропрасувавши його праскою.
Зверніть увагу
Якщо у вас немає досвіду в подібній творчості, ви можете придбати дешеву модель кедів і повправлятися на них, використовуючи фломастери. Акрил тримається дуже добре, і є ризик зіпсувати з його допомогою кеди. Якщо ви щось намалювали неправильно, акрил до того, як він остаточно висохне, ще можна досить легко змити водою.
Корисна порада
Перевага такої фарби, як акрил, полягає в тому, що нанесений з її допомогою малюнок не буде боятися води, не зіпсується від бруду, не вигорить на сонці. Кеди, які розфарбовані за допомогою акрилу, відмінно очищаються за допомогою серветки, їх можна мити з використання найрізноманітніших засобів для чищення. Також акрил не тече і не залишає розлучень, його не потрібно закріплювати.