Як зшити корсаж. Як зшити корсет - форма.

Корсаж - полегшений варіант пружного корсета. Він відрізняється меншою кількістю кісточок, дещо більшою еластичністю тканини. Зшити корсаж можна по викрійці корсета, змінивши її в частині кількості кісточок.
Інструкція
1
Під статтею вказано посилання на викрійку корсета, яку вам належить переробити в викрійку корсажу. Зареєструйтесь на сайті і виберіть відповідний розмір. Врахуйте, що при шиття корсета потрібно вибирати викрійку на один-два розміри менше свого справжнього (залежно від статури), а корсаж можна підбирати прямо за розміром.
2
Скачайте викрійку на комп'ютер, відредагуйте: приберіть зайві кісточки, змініть за бажанням форму ліфа і низу. Роздрукуйте на принтері.
3
Прикладіть деталі викрійки до тканини і обмітайте, потім виріжте з урахуванням припусків на шви. Основні деталі викрійки робляться в подвійній кількості - на основний і на підкладкової тканини.
4
Обробіть краю тканини. Сострочіть основну частину зверху і з боків, склавши підкладку і основу обличчям один до одного. Потім виверніть і прострочіть останню сторону.
5
Оформіть куліскі для кісточок з атласних стрічок або смужок тканини. Вставте кісточки, закрийте рядком отвори. Прикрасьте стрічками, шнурівкою, стразами і іншими матеріалами за своїм вибором.
Напередодні свят кожна дівчина мріє виглядати особливо, бути в сукні, якого ні у кого більше немає і бути не може. Найчастіше на випускні, весілля та інші урочистості сукні замовляють у майстрів або шиють самі. Ліф у сукні виглядає дуже елегантно, підкреслює фігуру і підтримує груди.
Інструкція
1
Зробіть викрійку. Це завжди допоможе вам. Ліф сукні буде дуже красиво виглядати, якщо до нього прикріпити мотузочки, що зав'язуються на шиї.
2
Для того щоб зробити ліф, прикладіть два однакових шматка тканини один до одного і зробіть три строчки так, щоб якраз між ними можна було просунути зав'язки.
3
Можна зробити ліф без зав'язок. Для цього пришийте гумку по верхньому і по нижньому краях ліфа, щоб він добре тримався. Гумку краще використовувати широку. В такому випадку дуже важливо дотримуватися правильне відстань між гумками залежно від розміру грудей, щоб він не був утягивающим. Для об'ємної грудей сукні з таким ліфом не завжди підходять.
4
Також можна скроїти бочки ліфа, з тієї ж широкої гумки до того місця, де ліф прікраівается до подолу сукні . Такий «гумовий» ліф допоможе утянуть підкладку по фігурі.
5
Не в кожному магазині швейних приладдя можна знайти широкі і не тугі гумки, тому краще використовуйте лямки, хоча б тоненькі. Вони допоможуть підняти груди і не дадуть вашій лифу зісковзнути під час свята.