Як освоїти інтернет.

Інтернет - від скороченого англійського «міжнародна мережа» - всесвітня мережа, що дозволяє зв'язатися з людьми з різних кінців світу, знайти інформацію по будь-якому питанню і навчитися майже будь-якої професії. Але, перш ніж шукати людей, сайти або інформацію, потрібно освоїти сам інтернет.
Інструкція
1
Скачайте інтернет-браузер, сумісний з вашою операційною системою. Браузер - від англійського «оглядач» - програма для перегляду інтернет-сторінок. Найпопулярніші браузери - "Mozilla", "Opera", "Chrome", "Safari", "Internet Explorer". Переважний будь-який з перерахованих, крім останнього. На думку більшості користувачів, в IE частіше, ніж в інших браузерах, відбуваються помилки, хакерські і вірусні атаки.
2
Встановіть на комп'ютер антивірус. Навіть в кращих випадках і з кращими браузерами вам не вдасться уникнути небезпеки. Приклади антивірусів: Kaspersky, Dr. Web, Avast, Avira, і ін. Не думайте про вартість антивіруса, лікування комп'ютера обійдеться вам набагато дорожче, ніж покупка ключа. Крім того, в результаті атаки можуть постраждати важливі дані, записані на жорсткий диск.
3
Відкрийте браузер. Стандартний пристрій браузера таке: вгорі знаходиться панель інструментів, трохи нижче перелік вкладок (при першому запуску відкривається одна вкладка), далі адресна рядок. У ній написано адресу сайту в форматі: вид протоколу (ftp, http, https), точка, www (необов'язково), точка, адреса сайту, точка, префікс (ru, com, net, me, su, рф і ін.). Після префікса теж можуть бути елементи адреси.
4
освойте з пошуковими системами: Yandex, Rambler, Google, Yahoo. Вводьте їх назви в адресний рядок замість імені сайту (перед префіксом). Для всіх перерахованих пошуковиків, крім Yahoo, префікс - ru, для останнього - com. Для пошуку інформації вводите текст в рядок пошуку і переходите по посиланнях, вказаних в результатах.
5
Заведіть блог. Безкоштовні блог-платформи: blogspot.com, livejournal.com, liveinternet. Пишіть в блозі на будь-яку тему, яку добре знаєте. Для пошуку додаткової інформації використовуйте пошукові системи, для оформлення - коди і теги HTML. Один з каталогів кодів вказаний під статтею.