Як прикрасити будинок, щоб було красиво. Як зробити дешево дизайнер в приватному будинку.

Прикраса будинку - це турбота про всі кімнатах. Чи не запрошуючи дизайнерів, можна самостійно просто і дешево прикрасити будинок, щоб було красиво. Звичайно ж, завжди простіше уявити, чим реалізувати мрії в реальності, але при бажанні - все стає можливим.
Інструкція
1
В першу чергу, поміняйте кольору. У кожному будинку знайдуться кольору і тканини, від яких ви втомилися. Для цього можна скликати сім'ю і обговорити можливі зміни. Всі запропоновані ідеї, навіть здаються спочатку абсурдними, варто обговорювати.
2
Змінюючи колір стін, не обов'язково скрізь використовувати фарбу або шпалери. Для цього також непогано підійде обивочная тканину. Варто врахувати, що чим ширше тканину ви вибираєте, тим дешевше вам обійдеться декорування.
3
До початку декорування, необхідно виявити всі недоліки і достоїнства кімнат (наприклад: низькі стелі, затемненность і т.д.). Якщо вам здається, що результат є однорідним, пожвавите інтер'єр яскравими предметами.
4
Не купуйте купу дрібних і часом непотрібних сувенірів, краще взяти трохи дорогих до душі. В цьому випадку варто керуватися правилом: «Краще менше, але краще».
5
Не варто забувати про те, що в будинку неодмінно повинна бути вітальня, для якої відводиться якщо не окреме приміщення, то частина кімнати. Вибираючи світлі тони, ви робите її гостинній і теплою.
6
Освітлення грає важливу роль в оздобленні будинку , помінявши дизайн - встановите не менше 3 джерел світла. Непогано, якщо лампи на стелі об'єднуватися з настільними лампами.
7
Всім своїм виглядом двері і передпокій повинні говорити гостям, що їм раді в цьому будинку. Проте варто пам'ятати, що вони не повинні виділятися із загального стилю інтер'єру.
8
Уникайте захаращення, обладнайте передпокій шафками для зберігання сумок, взуття і багато чого іншого.
9
Якщо ви хочете прикрасити будинок, щоб було красиво до якогось певного свята, то для декору варто вибирати предмети, що асоціюються з ним. Так, для Нового року, непогано підійдуть ялинові гілки і сніжинки, на Пасху - вербні гілочки, тематичні панно і букети весняних квітів, а на дитячому дні народженні - відмінно виглядатимуть повітряні кульки і гірлянди.