Як зшити будинкового.

Домовой здавна був охоронцем домашнього вогнища. У різні часи люди представляли його по-різному. Але незмінним залишалося одне - він завжди жив в будинку і охороняв його. Тому цілком закономірно, що і сьогодні багато хто хотів би мати символ цього персонажа у себе в квартирі.
Вам знадобиться
  • - тканина
  • - швейні приналежності
  • - старі капронові панчохи
  • - в'язальні нитки
Інструкція
1
імпровізованих будинкового можна вирізати з дерева, відлити з пластмаси, але можна і просто зшити. М'яка іграшка, виконана з підручних засобів, принесе задоволення вашим дітям і прикрасить ваш будинок. Отже: Беремо півметра бавовняної або вовняної тканини. Вирізаємо з неї прямокутник розміром 50 на 50см. Зшиваємо в двох сторін, з таким розрахунком, щоб вийшов мішечок.
2
Беремо старі капронові панчохи і розрізаємо їх на дрібні шматочки. Шматочками панчіх набиваємо вийшов тканинний мішечок. Набити його потрібно щільно. Набитий мішечок зашиваємо потайним швом.
3
Беремо 50 грамів вовняних в'язальних ниток і товсту голку для прошивки мішковини. Нитки розрізаємо на смужки довжиною 50-70 см. Отриманими смужками обшивають мішечок наступним чином: кожну смужку ниток за допомогою голки пропускаємо через тканину, вирівнюємо і зав'язуємо на два вузлика. Поступово звістку мішечок буде покритий такими шматочками ниток, що імітують шерсть.
4
Беремо шматочки фолії, вирізаємо оченята і приклеюємо на верхній частині мішечка. Очки можна пришити, зробивши їх з гудзиків, а зіниці наклеїти з фолії.
5
За допомогою в'язального гачка вив'язувати чотири кіски довгою 15 см.
6
З залишилася тканини вирізаємо гуртки діаметром 10 см, збираємо їх на нитку по колу, стягаємо, попередньо заповнивши середину обрізами панчіх, і пришиваємо з одного боку до кожної в'язаній кісці - вийшли ручки і ніжки.
7
Утворені конструкції пришиваємо до мішечка, визначивши місця розташування на свій розсуд. Пропорції людської фігури дотримуватися не обов'язково.
8
Залишається посадити будинкового , притуливши до стіни, або підвісити на мотузочці в певному місці. Ось так можна зшити будинкового