Як продати автомобіль на запчастини.

Якщо ви продаєте автомобіль на запчастини (машина не на ходу, сильно бита й ін.) Знімати його з обліку не обов'язково. Але краще зробити це самому до або після продажу, не покладаючись на покупця (мало хто візьмуть на себе бюрократичні клопоти). Вас же зняття з обліку позбавить від необхідності платити транспортний податок.
Вам знадобиться
  • - комплект документів для зняття автомобіля з обліку в зв'язку з утилізацією;
  • - дії з пошуку покупця.
Інструкція
1
Для зняття машини з обліку у зв'язку з утилізацією потрібно звернутися в підрозділ ДАІ за місцем її реєстрації. Сам автомобіль в цьому випадку надавати на огляд не потрібно. Досить заяви, паспорта, квитанції про сплату держмита, документів на машину (реєстраційне свідоцтво і техпаспорт) і номерних знаків. Номери та документи на автомобіль надаються при налічіі.Еслі ж ви ходите отримати документи на номерні агрегати утилизируемой машини, наприклад, двигун, доведеться надати їх в ГИБДД для огляду.
2
Ви також можете спочатку знайти покупця за допомогою оголошень на спеціалізованих сайтах і в ЗМІ та обмовити з ним ціну і деталі продажу. Зокрема, хто і коли повинен доставити авто в обумовлене місце або ж забрати з точки його нинішнього базування.
3
Договір укладати не потрібно: адже офіційно машини вже як такої немає. Досить зробити обмін грошей на автомобіль . Однак для надійності не буде зайвим обмінятися розписками або актами про відсутність взаємних претензій.Прі наявності ж взаємних зобов'язань, пов'язаних з операцією, надійніше також закріпити їх в простій письмовій формі. Типовий договір і зразки інших документів можна знайти в інтернеті або звернутися за допомогою в їх складанні до юриста.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b5o1NxAG4d0
Зверніть увагу
Утилізований за даними ГИБДД автомобіль знову поставити на облік не можна. Але в планах МВС РФ за станом на літо 2011 року було ввести в майбутньому послугу з припинення реєстрації, після якої відновити облік стане можливим.