Як скласти іспит на автодромі. Як здати іспит менеджмент.

Демонстрація навичок водіння на автодромі при здачі іспиту на категорію В вважається більш легким етапом, ніж подальше водіння в місті. Однак ризик відсіятися на цьому рівні також існує, так що деякі заходи підготовки не будуть зайвими.
Вам знадобиться
  • - навички управління автомобілем;
  • - уважність.
Інструкція
1
Коли будете збиратися на іспит, подумайте про одяг. Головна вимога до неї - вона повинна бути зручною і не заважати управленію.Постарайтесь не брати з собою нічого зайвого, щоб ненароком не забути в машині або на площадке.Не беріть з собою також заспокійливих препаратів: зрозуміло, що атмосфера знервована, але під впливом цих коштів за кермо краще взагалі не сідати. Вони не кращим чином впливають на реакцію.
2
Постарайтеся прийти на майданчик раніше і провести час очікування інспектора, яке може затягнутися до півгодини і більше з моменту офіційного початку іспиту, з користю. Зверніться до інструкторів з проханням дати вам проїхати гурток по автодрому. Та нерідко вони й самі пропонують таку возможность.Ето дозволить освіжити в пам'яті навички управління та відчути рельєф майданчика. А останнє, в свою чергу, дозволить передбачити казуси, можливі, виходячи з його особливостей.
3
Екзаменатор назве три з можливих п'яти вправ, які вам буде необхідно виконати. Їх повний список: рух по естакаді, змійка, в'їзд заднім ходом в бокс, розворот і паралельна парковка заднім ходом.Особих проблем зі здачею у вас бути не повинно, особливо після автошколи, де на виконання іспиту ційних вправ спеціально натасківают.В ідеалі ви виконуєте три вправи і залишаєте автомобіль. Це означає, що іспит складено.
Зверніть увагу
Якщо ви почуєте звуковий сигнал машини інспектора (це означає, що ви набрали п'ять штрафних балів і іспит провалено), доведеться покинути автомобіль і катувати щастя іншим разом. Якщо ж екзаменатор сидить в машині поруч з вами, він дасть команду припинити рух.
Корисна порада
Досвідчені інструктори радять постаратися здавати іспит в числі перших екзаменованих. Менше витратите нервів, та й інспектора можуть почати чіплятися на порожньому місці, якщо вважатимуть, що сьогодні іспит здало вже занадто багато претендентів.