Як дізнатися, скільки платити за телефон. Як дізнатися скільки задолжность на домашньому телефоні.

Найпростіший спосіб дізнатися розмір оплати за міський телефон - дочекатися чергового рахунку. Однак трапляються ситуації, коли ви бажаєте оплатити поточну заборгованість до його приходу або не живе за адресою, на який доставляються рахунки. Можливості отримати цю інформацію залежать від міста. У більшості це лише дзвінок або візит в телефон ную компанію.
Вам знадобиться
  • - телефон, стаціонарний або мобільний;
  • - візит в офіс оператора;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви живете в тому ж місті, де встановлений телефон , за який хочете заплатити, і своєму розпорядженні достатній час для візиту в телефон ную компанію, можете дізнатися суму до оплати прямо на месте.Чем більше місто, тим більше у телефон ной компанії пунктів обслуговування абонентів. У невеликому обласному чи районному центрі він може бути один на весь город.Адреса можна знайти на телефон вих рахунках, сайті оператора або за телефон у, який також зазвичай вказаний на рахунках і сайті оператора (за наявності такого) .Посетів офіс в робочий час, зверніться в потрібне віконце і повідомте свій номер телефон а. При наявності грошей можете на місці виробити і оплату - в тому ж віконці або касі.
2
Джерелом інформації про телефон ном номері, за яким можна дізнатися про заборгованість, служить також рахунок з телефон ной компанії і при наявності її сайт. У більшості випадків для таких звернень передбачено окремий номер.Прі дзвінку назвіть свій номер телефон а і повідомте про бажання дізнатися суму до оплати. У деяких компаніях можуть для ідентифікації запитати, на чиє ім'я оформлено договір про надання послуг.
3
Хоча сьогодні багато телефон ниє компанії мають власні сайти, можливість дізнатися заборгованість через інтернет надають лічені з ніх.Напрімер, московський оператор стаціонарного зв'язку МГТС дозволяє своїм абонентам зробити це через особистий кабінет на сайті. Але попередньо потрібно буде отримати пароль для входу в будь-якому офісі компанії або при дзвінку за номером, вказаним на сайті. Логіном ж служить ваш телефон .В інших регіонах наявність такої можливості і умови треба уточнювати у оператора.