Як виростити спаржеву квасоля.

Спаржева квасоля - це смачна і корисна овочева культура. Вона являє собою кущ висотою від 20 до 50 см, на якому формуються їстівні стручки. Квасоля збагачує грунт, в якій росте, азотом, тому після неї добре себе почувають на грядці інші рослини. Виростити квасоля нескладно, оскільки вона досить невибаглива.
Інструкція
1
Кращі попередники для спаржевої квасолі - це капуста, огірки, помідори та картопля. Грядку під квасоля заготуйте з осені: внесіть в грунт органічні добрива (перегній або компост). Навесні додайте в землю мінеральні добрива (суперфосфат, хлористий калій, сечовину).
2
Семена замочіть на 20 хвилин в сильному розчині марганцівки, промийте водою і посійте в борозенки, попередньо пролиті водою, на глибину 4-6 см. Відстань між насінням має становити 60 см, між борозенками - 80 см. Садити спаржеву квасоля можна тільки тоді, коли земля прогріється до 15 градусів на глибині 10-12 см. Коли з'являться сходи, поставте для них опори-палички. Можна також вирощувати квасоля разом з кукурудзою чи іншими природними опорами.
3
Регулярно просапуйте квасоля від бур'янів, рихлите ґрунт у міжряддях, після появи перших зав'язей рясно поливайте. Коли на квасолі утворюються бутони, підгодуйте її мінеральними добривами і мікроелементами. Збирати стручки треба тоді, коли насіння ще не виросли більше, ніж пшеничні зерна.