Як пов'язати черевички.

Кожна мати обожнює свого малюка. І якщо ви в період вагітності вже встигли послухати і почитати безліч «моторошних» розповідей про те, як важко в перші місяці з дитиною новоспеченій мамі, то, швидше за все, будете приємно здивовані. В даний час існують такі чудові речі, як підгузки, краплі, повністю усувають коліки, і пральні машинки-автомати. І сухий здоровий немовля практично весь час спить. Чим би зайняти себе? Зв'язати черевички .
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці №4, гачки №4, два гудзики, голка.
Інструкція
1
Починаємо в'язати пінеткі- черевички розміром 62-68. Першим зв'яжемо лівий черевичок. Набираємо 32 петлі, які розподіляємо на 4 спиці. Випалимо хусткової в'язкою. Перехід з одного ряду в інший будемо вважати в середині задньої лінії.
2
У третьому ряду після першої петлі на спицях 1 і 3, а також перед останньою петлею на спицях 2 і 4 потрібно додати по 1 схрещеною петлі. Петля додається із протягання. Після цього, додавання петель проводимо в кожному другому ряду. Має вийти 48 петель. Потрібен зв'язати 6 сантиметрів гумки.
3
Продовжуємо в'язати хусткової в'язкою. У першому ряду потрібно на петлях другої і третьої спиці зв'язати по дві петлі разом. Петлі в'яжуться разом лицьовій в'язкою. Загалом має залишитися 36 петель.
4
Починаючи з третього ряду петлі потрібно поступово прибирати інакше. На другий спиці останню третю петлю знімаємо як лицьову, першу пров'язуємо лицьовою і простягаємо крізь зняту. Такі убавкі слід повторити ще двічі, в кожному другому ряду. В підсумку залишиться 30 петель.
5
Далі, на першій спиці пров'язуємо перші 8 петель лицьової в'язкою, а наступні виворітного в'язкою. Закриваємо, і останні вісім петель з 4 по 1 спицю пров'язуємо лицьовою в'язкою.
6
В кінці першого виворітного ряду потрібно передбачити застібку. Для цього набираємо ще 14 петель. Загалом має вийти 30 петель. На цих петлях потрібно зв'язати як в прямому, так і в зворотному напрямку ще 2 сантиметри хусткової в'язкою.
7
Починаємо збірку. Виконуємо шов підошви. Верхній край пінетки і краю застібки потрібно обв'язати одним рядом. В кінці застібки з 4 петель потрібно зробити петельку для гудзики. Пришити ґудзик.
Зверніть увагу
Вибираючи схему в'язання черевичків, переконайтеся, що картинка з готовими черевичками відповідає схемі опису, інакше ви можете бути сильно розчаровані результатом.
Корисна порада
Правий черевичок в'яжемо симетрично.