Як пов'язати бере на в'язальної машині.

Цінність унікальних речей, які виготовлені вручну постійно зростає. Але для того, щоб така речі була дійсно цінної та стильною, потрібно щоб вона була по-справжньому якісною. Тому потрібно вибрати хорошу пряжу і зробити все правильно.
Вам знадобиться
  • Вязальная машина, пряжа номер 32/2 (оптимальний варіант - 50 відсотків вовни, 50 відсотків акрилу).
Інструкція
1
Вибираємо підставу. Як підставу вибираємо гумку 2х1 або промислову гумку 2х2. Передню игольниц встановлюємо в положення Н, а регулятор щільності, призначений для задньої ігольніци, встановлюємо на позначку 1 з двома точками. Регулятор щільності передньої ігольніци - в положенні 1 з двома точками.
2
Вибираємо основний узор. Потрібно в'язати розбір голок для повного ластику з настановним кулачком наступним чином: 2 ряди - повний ластик, наступні два ряди - задня ігольніца. Щільність задньої каретки складає 5 одиниць, а передній - 6.
3
Складаємо викрійку берета. Діаметр майбутнього берета повинен складати 28 сантиметрів, оптимальна висота гумки при такому діаметрі - 3,5 сантиметрів, відстань від гумки до верхівки - 18,5 сантиметрів. Такі розміри підходять для голови окружності в 54 - 56 сантиметрів.
4
Виставляємо голки в роботу і починаємо в'язати промислову гумка, гумку підстави. На задній игольнице виставляємо L 90 - R 90. На передній игольнице виставляємо голки так, щоб на передню игольниц потрапили крайнє петлі. Після того, як буде зроблений складальної ряд, слід обнулити лічильник. В'яжемо 21 ряд промислової гумки.
5
Робимо розбір голок для переходу на в'язання основного візерунка. В'яжемо 66 рядів звичайного візерунка.
6
Розбираємо голки для того, щоб зв'язати гумку 1х1. Положення передньої ігольніци Р. Продовжуйте в'язання з встановленим кулачком, поступово зменшуючи щільність на кожній игольнице в рядах номер 67, 79 і 89.
7
В 97 ряду зменшуємо щільність до 1 точки на передній і задній ігольніцамі. Таким чином в'яжемо до 108 ряду. Потім акуратно зрізаємо в'язання. Крізь відкриті петлі потрібно протягнути залишився хвостик від нитки.
8
Після того, як вже пов'язаний бере отлежітся пару годин, можна приступати до складання.
Зверніть увагу
Якщо ви вибираєте пряжу з іншим складом, то потрібно бути обережним з пропарюванням. Не всяку пряжу можна пропарювати.
Корисна порада
Для заднього шва краще вибрати метод «петля до петлі». Шов обов'язково потрібно відпарити. Також цілком доречним на даній моделі буде помпон.