Як підвертати рукава. Як правильно підвернути рукава сорочки.

Сорочка з довгими рукавами бути цілком доречна влітку. Для того щоб виглядати в такій сорочці стильно і привабливо, потрібно правильно підвернути рукава. Є прийоми, які дозволяють зробити це з ідеально вивіреним рівнем недбалості. Правильно підсукані рукава сорочки будуть виглядати елегантно, нітрохи не викликаючи асоціацій з засуканими рукавами чорнороба. Мабуть, сорочка з коротким рукавом кілька зручніше, однак вона явно програє сорочці із закладеними рукавами .
Вам знадобиться
  • Сорочка з довгими рукавами.
Інструкція
1
Підверніть рукава до рівня трохи нижче ліктя.
2
Підніміть трохи вгору, щоб створити ефектні складки.
3
Якщо ви одягаєтеся в стилі кежуал, то можете одягнути поверх сорочки джемпер, кофту або блейзер. А вже після цього підвернути рукава сорочки так, щоб вони були зверху. У класичному стилі одягу такий варіант недопустимий.
4
Класично ви можете просто згорнути однаковими складками рукава наверх до необхідної довжини. Але, знову-таки, різна довжина створить абсолютно різний ефект. Саме тому спосіб з підворіть до ліктя і приподниманием рукава найбільш популярний, адже він робить володаря такої сорочки стильним, упевненим в собі і привабливим, звичайно.
Зверніть увагу
Не варто згортати рукава сорочки, при згортанні відбувається деформація тканини і вона може набагато швидше зношуватися. Ми робимо сорочку стильною не для того, щоб розлучитися з нею занадто швидко.
Корисна порада
Класичним можна назвати варіант, при якому рукава підвертають до рівня трохи вище ліктя. Так носити сорочку дозволяє дрес-код американських політиків, і в такому вигляді ви можете побачити на деяких фотографіях Барака Обаму. Хоча серед російських політиків такий варіант не поширений. Здається, що може бути простіше, однак перегляньте декілька фотографій, і ви будете вражені тим, скільки існує способів підвернути рукав. І всі вони виглядають зовсім по-різному.