Як зробити жорсткий диск видимим.

Радість покупки новенького жорсткого диска іноді може бути затьмарена невеликою проблемою, коли диск підключений до комп'ютера, але його абсолютно не бачить система. Першими виникають думки, що куплений жорсткий диск несправний, але давайте перевіримо найпростіші способи. Можливо, диск не видно з інших причин.
Інструкція
1
Першим ділом рекомендую перевірити, а чи видно взагалі новий вінчестер. Для цього правою кнопкою миші натискаємо на «мій комп'ютер», і вибираємо «управління». У віконці переходимо на вкладку «управління диска мі».
2
У правому верхньому куті ми бачимо списки дисків, якими можемо розпоряджатися при роботі. А в правому нижньому куті кожна рядок відводиться окремій фізичній влаштуванню, і якщо 1 жорсткий диск розбитий на два томи, то рядок буде поділена на дві частини пропорційно місцю, яке містить кожен том.
3
Найчастіше в першому рядку ми бачимо диск C і диск D. У наступному рядку DVD пристрій. Якщо ви бачите ще один рядок, у якої немає ніяких розпізнавальних знаків, то це і є ваш диск. В цьому випадку проблема була в тому, що жорсткий диск, який ви придбали, був ще не розмічений на томи.
4
Для цього необхідно натиснути правою клавішею на диску, вибрати в меню «форматувати». Ви можете розбити диск на декілька томів, вказавши при форматуванні частина розміру диска . Після скоєння форматування частина диска буде відзначена світлим, як готове до використання.
5
Інша частина буде сірою, що означає, що потрібно відформатувати його. Потім вам потрібно присвоїти цьому диску букву. Для цього натискаємо правою клавішею мишки на диску, вибираємо пункт «змінити букву диска ».
6
У вікні необхідно натиснути кнопку «додати», а потім вибрати букву, під якою будете заходити на цей диск, натиснути «Ок» у всіх вікнах.
Корисна порада
Перед форматуванням переконайтеся, що ви вибрали диск, який не містить важливих даних.