Як знайти руду.

Пошук руди - це етап, який передує розвідці родовищ та видобутку тієї чи іншої руди. Вибір обладнання для пошуку, склад пошукової бригади і методика пошуку безпосередньо залежать від того, який тип руди шукають. У зв'язку з тим, що все легко визначає родовища руд вже виявлені, варіант пошуку руди одним єдиним фахівцем, що має тільки кайло і лоток, розглядати марно.
Вам знадобиться
  • Кайло, лоток для промивки проб, лічильник Гейгера, транспорт на гусеничному ходу, вертоліт, геофізичні прилади, хімічна лабораторія, мікрохімічна лабораторія, землерийна техніка.
Інструкція
1
В першу чергу визначається місцевість для пошуку руди. Досліджується земна поверхня, для виявлення ознак того, що в надрах прихована руда. Залежно від передбачуваних умов залягання шуканої руди, вибирається методика проведення пошукових робіт.
2
Для проведення робіт вам знадобиться бригада фахівців або помічників, якщо и сам є професіоналом, а також необхідне оснащення і техніка.
3
Проводяться дослідження місцевості за допомогою приладів, здатних реєструвати зміни магнітного поля і гравітації, зміни теплопровідності.
4
Проводиться ряд Мікрохімічний, геолого-ботанічних і біогеохімічних досліджень. Аналізуються узагальнені результати цих досліджень.
5
Проводиться буріння вертикальних або похилих свердловин. Розташування бурових свердловин залежить від того, як на даній ділянці залягає руда, а також від того, наскільки глибоко вона залягає.
Зверніть увагу
Не варто плутати пошук руди з розвідкою родовища руди. Розвідка являє собою більш тривалий, витратний і складний процес, який дозволяє з'ясувати, наскільки економічно привабливо родовище і яким має бути підприємство з видобутку руди на цьому родовищі.
Корисна порада
Значно прискорює процес пошуку родовищ і підвищує ефективність робіт з пошуку руди використання авіаційних бортових геофізичних приладів.