Як заощадити на подорожі.

Економія на якості послуг під час подорожі може обернутися зіпсованим відпусткою. Однак при розумному підході цілком реально витратити менше грошей без втрат для якості відпочинку. В деяких випадках вигідніше поїздки через турфірму може бути самостійну подорож, але при виїзді в одному з масових напрямків (наприклад, до Туреччини або Єгипту) - навпаки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - вміння шукати інформацію та порівнювати;
  • - хоча б мінімальне знання англійської.
Інструкція
1
Починати планування поїздки найкраще з вибору варіанта розміщення. Якщо дати не принципові, варто вивчити цінову політику по цікавого напрямку. Залежно від сезону, ціни на одні й ті ж послуги можуть відрізнятися в рази. Піковими датами вважаються новорічні та різдвяні свята, дні шкільних канікул, а на морських курортах - місяці з самою комфортною погодою (наприклад, на чорноморських - липень і серпень, при цьому купальний сезон може тривати з травня по вересень, а в Болгарії захоплювати і жовтень, а ціни в ці місяці відчутно нижче).
2
Те ж саме стосується вибору способу дістатися до кінцевого пункту поїздки. Тут важливо порівняти ціни не тільки різних авіакомпаній, а й, по можливості, розглянути альтернативні способи: поїзд, річковий або морський транспорт. Однак при виборі між повітряним транспортом і наземним варто оцінити різницю в часі в дорозі, необхідність харчування в дорозі. При розгляді маршруту з пересадками (особливо актуально при перетині кордонів) слід врахувати можливості стикувань, необхідність ночувати в очікуванні потрібного рейсу, оформляти транзитні візи і пр. Нерідко квиток на літак може виявитися дешевше подорожі на поїзді, а політ на повноцінному перевозчике - економічніше послуг лоу -Костя. Так що необхідно уважно порівняти пропозиції на цікаві дати.
3
Якщо для поїздки в обрану вами країну потрібна віза, варто оцінити варіанти її самостійного отримання та оформлення через турфірму. В деяких випадках вирішити це питання самому обійдеться дешевше. В інших, особливо при проживанні досить далеко від консульства, навпаки.
4
Чимало можливостей економії пов'язані з організацією харчування. Оптимально столуватися в місцях, розташованих на видаленні від так званої туристичної або курортної зони. Загальна тенденція: чим далі від неї, тим дешевле.Лучше все шукати місця, які відвідують переважно місцеві жителі. Може, звичайно, виникнути мовний бар'єр (в закладах, орієнтованих на місцевих, персонал може не знати англійської, хоча в туристичних центрах така проблема зустрічається рідко), але знайти варіанти з прийнятною якістю за приємною ціною зазвичай можно.То ж правило стосується шопінгу: в місцях масового скупчення туристів ціни на всі завищені.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m9D3P-nQpLM
Корисна порада
По можливості при плануванні поїздки за кордон не обмежуйте коло пошуку російськомовними сайтами. В англомовному сегменті інтернету можна знайти набагато більше цікавих варіантів.