Як малювати людей в графіті.

Графіті - художній аспект хіп-хоп культури. Райтери, або граффітники, використовують як основу для своїх малюнків стіни будинків, паркани, інші архітектурні споруди. При усій свободі стилю, в цьому жанрі є свої правила і характерні риси, притаманні в тій чи іншій формі кожному райтеру.
Інструкція
1
Графіті - молодий напрямок, канони в ньому тільки формуються. Більшість молодих людей, що захопилися цим стилем, вчаться не по книгам, а по стінах, запам'ятовуючи шрифти, варіюючи ідеї, запозичені в інших художників. Таким методом можна створити новий шрифт, так можна навчитися зображати і людей. Запам'ятайте малюнок іншого райтера і уявіть, як би ви змінили його, що б додали.
2
Перед тим як малювати людини в графіті на стіні, візьміть фломастери і альбом для малювання. Всі свої ідеї викладіть на папері. Можливо, вже цього мініатюрному плані вам захочеться щось змінити, підправити.
3
Спостерігайте форми і пропорції людей в реальному житті і в зображеннях інших райтерів. Зображайте звичайних людей в різних позах, потім поступово стилізує їх і повністю переходите до зображення за канонами графіті.
4
Для повноцінного малюнка не використовуйте стіни житлових будинків, архітектурних пам'яток і взагалі будівель, які є чужою приватною власністю. Ідеальний варіант - домовитися з одним і розписати паркан його дачі або заміського будинку.