Як полагодити флешку. Як форматувати флешку з телефону на комп'ютері.

Флешка давно вже стала незамінною річчю для людини, яка хоч якось пов'язаний з комп'ютером. Часом знаходиться на ній інформація виявляється для нас безцінною. І тим сильніше буває наше засмучення, якщо раптово флешка ламається. У багатьох випадках починають її самостійно не представляє великої праці. Але якщо вашу флешку розчавила машина, поради можуть бути марними, вам доведеться розщедритися на покупку нової, і надалі не забувати про резервне копіювання своєї інформації. В інших випадках повернути до життя вашого вірного помічника цілком можливо.
Інструкція
1
Проблема №1: Ваша флешка при відсутності будь-яких видимих фізичних несправностей розпізнається системою як порожня, або не відформатована. Це може трапитися, якщо ви передчасно витягли її із гнізда, а також через раптове відключення живлення. Для відновлення даних необхідно запустити спеціальну програму, що допомагає вирішити проблему в таких випадках. Наприклад, EasyRecovery, яку можна знайти на офіційному сайті за адресою http://www.easyrecovery.ru.
2
Проблема №2: Комп'ютер виявляє флешку, але відкрити її ви не можете. Якщо інформація, що міститься на флешці не має для вас ніякої цінності, то допоможе форматування. Для цього заходимо в «Мій комп'ютер», знаходимо значок флеш-накопичувача і натискаємо на праву кнопку миші. У меню, вибираємо «Форматування», «FAT32», «Пуск». Флешка буде реанімована.
3
Проблема №3: Комп'ютер виявляє флешку, відкрити ви її не можете, а дані треба неодмінно зберегти. В цьому випадку на допомогу ми закличемо все той же інтернет. Вам знадобляться утиліти для лагодження флешки. Приміром, TestDisk. Цю програму можна завантажити за адресою http://www.izone.ru/disk/recovery/testdisk-download.htm. Встановлюємо програму на комп'ютер, запускаємо, і намагаємося за допомогою неї відновити весь її вміст. У переважній більшості випадків подібного роду маніпуляції допомагають.
4
Проблема №4: Комп'ютер взагалі не виявляє флешку. Це вже проблема поскладніше. Причин для цього може бути достатньо. Наприклад, згорання флеш-накопичувача в результаті неправильної експлуатації (ви не скористалися безпечним відключенням). В цьому випадку відновити інформацію зі згорілої флешки вам допоможуть тільки фахівці, та й то не завжди.
5
Ще одна распространеннаяй причина, по якій флешка може не визначатися - це пошкодження файлової системи. В цьому випадку також можна використовувати утиліту TestDisk. Але якщо і вона вам не допомогла, тоді ваша дорога лежить прямо до тих же фахівцям.
Корисна порада
Завершуйте роботу з флешкою акуратно, використовуючи операцію «Безпечне вилучення пристрою». По крайней мере, не висмикуйте її з комп'ютера, поки система зчитує з неї дані або виробляє на неї запис інформаціі.Держіте флешку далеко від джерел електромагнітних полів, в тому числі мобільних телефонов.Дубліруйте важливі дані на інші носітелі.Покупайте якісні флешки - вони повинні бути міцними, з жорстко фіксованим роз'ємом і щільним ковпачком.