Як створити iso-образ диска. Як налаштувати alcohol 120 для створення iso.

ISO- образ - це віртуальний оптичний диск, що дозволяє обходитися без звичайного дискового накопичувача. Цим засобом користується велика кількість користувачів. Змонтований образ займає тільки місце на жорсткому диску і позбавляє від зайвих клопотів з використанням CD або DVD дисків. Щоб створити ISO- образ , необхідно вміти користуватися всього однією програмою.
Інструкція
1
Встановіть на ваш комп'ютер програму Alcohol 120%. Завантажити цю програму можна на офіційному сайті за адресою www.alcohol-soft.com або на будь-якому софт-порталі рунета, наприклад, www.softodrom.ru. Вставте в оптичний накопичувач диск, з якого вам потрібно зробити образ і дочекайтеся, поки комп'ютер розпізнає зовнішній носій. Після цього запустіть програму Alcohol 120%.
2
У лівій частині головного вікна програми знаходиться навігаційна панель. В «Основних операціях» виберіть пункт із позначкою диска «Створення образ ов». Відкриється вікно, в якому ви зможете вибрати швидкість запису, накопичувач, тип даних, ім'я файлу, його розміщення і формат. Натисніть кнопку «Старт» і дочекайтеся завершення операції.
3
Після закінчення процесу запису образ а ви зможете знайти готовий ISO- образ в зазначеному раніше місці. Щоб почати з ним роботу, необхідно змонтувати образ в віртуальному диску. Для цього перетягніть готовий файл у вікно програми. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть "Змонтувати на пристрій». Тепер ваш образ працюватиме як диск.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-EXX-YQDCmk
Існують декілька програм, що дозволяють створювати і змінювати образи CD та DVD дисків. Яскравим прикладом подібної утиліти є програма Alcohol Soft. Вона підходить для виконання будь-яких операцій з ISO-файлами.
Вам знадобиться
  • - Alcohol Soft.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму Alcohol Soft. Виберіть версію цієї утиліти, яка призначена для роботи з вашою операційною системою. Пам'ятайте про те, що більшість старих версій розроблено для ОС Windows XP. Використовуйте програму, що працює з 32-бітної або 64-бітної системою.
2
Перезавантажте комп'ютер і запустіть програму. Скачайте ISO-файл, який вам потрібно записати на DVD-диск. Пам'ятайте про те, що якщо ви хочете створити Мультізагрузочний диск, то необхідно використовувати спеціальний образ. Природно, вам знадобиться DVD-привід з функцією запису дисків.
3
Вставте в даний привід чистий DVD-диск. Розгорніть робоче вікно програми Alcohol Soft. Відкрийте вкладку «Файл» і натисніть кнопку «Додати». Вкажіть необхідний ISO-образ диска. Тепер його значок з'явився в головному меню програми. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Запис диска з образів». Можете виділити значок ISO-файла і натиснути клавіші Ctrl і B.
4
У меню, просто натисніть кнопку «Далі», попередньо перевіривши правильність зазначеного ISO-файла. Запуститься нове меню з заголовком «Підготовка рекордера». Виберіть DVD-привід, в який ви вставили чистий диск. Виберіть швидкість запису диска. Не використовуйте максимальні параметри швидкості, якщо ви будете підключати використовувати цей диск на старих комп'ютерах. Тепер активуйте пункти «Запис» і «Захист від помилок спустошення буфера», встановивши біля них галочки.
5
Натисніть кнопку «Старт» і почекайте, поки програма запише вміст образу на DVD-носій. Після цього вийміть диск з приводу і знову вставте його. Перевірте записані дані і працездатність диска в цілому. Ви можете змонтувати образ диска у віртуальний привід і скористатися будь-який інший програмою запису дисків.