Як взяти відпустку за свій рахунок.

Відпустка за свій рахунок можна брати не більше ніж 30 днів на рік. Якщо вам потрібно більше днів, потрібно пред'являти документи, що підтверджують дану необхідність. При перевищенні відпустки без утримання 14 днів він не зараховується до трудового стажу, і чергову відпустку надається на один місяць пізніше.

Інструкція
1

За два тижні до запланованого відпустки попередьте роботодавця. Напишіть заяву із зазначенням дати початку і закінчення відпустки.

2

Роботодавець розгляне вашу заяву і підпише його або відмовить у наданні відпустки. Це буде законно при виробничої необхідності або надзвичайних ситуаціях на підприємстві.

3

Якщо ви є матеріально відповідальною особою, то при виході у відпустку за свій рахунок навіть на один-два дні потрібно передати всі справи і домовитися про заміну на період вашого відсутності.

4

Коли відпустку потрібно керівнику підприємства, він призначає наказом заступника на час відпустки для підписання важливих паперів і проведення юридично значимих дій.

5

Коли потрібно взяти відпустку в екстреній ситуації, попередити про це можна за один день до відпустки.

6

У деяких випадках немає необхідності оформляти відпустку без збереження зарплати. Наприклад, на похорон близьких родичів роботодавець зобов'язаний надати три оплачуваних дня.

7

Наказ про відпустку за свій рахунок повинен бути уніфікованої форми № Т-6.

8

Відомості про всі днями відпустки без збереження зарплати вносяться в особисту картку.

9

Ви повинні знати, що якщо часто просите надати вам відпустку за свій рахунок, то при скороченні будете першим претендентом. Роботодавці дуже не люблять коли співробітники постійно оформляють відпустку, який не є щорічним. Коли роботодавцю хтось із співробітників стає незручним і неугодним, можна знайти тисячі лазівок в трудовому законодавстві, щоб звільнити даного співробітника на законних підставах.