Як видалити волосся з тіла назавжди. Як видалити волосся на тілі назавжди в домашніх умовах.

Способи, якими можна видалити волосся з тіла назавжди, дуже обмежені. Гоління, хімічна депіляція, видалення воском дають лише тимчасовий ефект. Для тривалого видалення волосся доведеться звернути увагу на новітні і досить дорогі методи - електроліз і лазерну епіляцію.
Інструкція
1
Електроліз є одним з найбільш ефективних способів видалення волосся на тілі назавжди. Процедура полягає у введенні голки або підведенні проводка прямо до волосяного фолікула, після чого удар електричного струму «спалює» волосся на корню. Вигоріла фолікула більше не зможе виробляти волосся . Це перевірений часом метод видалення волосся. На відміну від лазерної епіляції, процедура ефективна незалежно від кольору шкіри і волосся. Кожна людина може за допомогою електролізу видалити волосся майже на будь-якій частині тіла, в тому числі навколо очей і брів - областях, де лазерне видалення непріменімо.В залежності від щільності волосся, процес займає тривалий час. Все тому, що кожен фолікул повинен зазнати впливу. Видалення волосся з верхньої губи, вух і брів займає набагато менше часу, ніж видалення рослинності на ногах і спині. Хоча електроліз відноситься до ефективних і безпечних методів, він здатний дати деякі ускладнення: почервоніння, припухлості на місцях видалення волосся. Якщо цю процедуру робить непрофесіонал, можливе зараження інфекцією, зміна кольору шкіри і утворення рубців.
2
Іншим ефективним способом видалення волосся на тривалий час є лазерна епіляція. Інтенсивні світлові імпульси направляються в райони небажаного росту волосся. Світлова енергія проникає в шкіру, після чого поглинається меланіном. Температура фолікула збільшується, волосся відпадають, а сам фолікул знищується. Але таким методом можна видалити тільки ті волосся , які знаходяться в активній фазі свого зростання, а це не більше 80 відсотків волосся на шкірі. Всі інші, як тільки з'являться на тілі, зажадають додаткової процедури лазерної епіляції. Лазерне випромінювання направляється відразу на великі ділянки шкіри, певну кількість волосся віддаляється від кожного імпульсу. Тому лазерна епіляція займає набагато менше часу, ніж електроліз. Але вона вимагає додаткових сеансів, так як «спрятавшиеся» від впливу лазера 20 відсотків вашого волосся продовжують рости. Лазерна епіляція може викликати почервоніння і припухлість після процедури. Не виключені пухирі, рубці, зміна кольору шкіри і навіть її структури.
3
Домашня лазерна епіляція не настільки ефективна, як професійний електроліз і професійна лазерна епіляція, але свої результати вона дає. Цей спосіб видалення волосся працює за тими ж принципами, що й професійні методи, але із застосуванням домашніх приладів. Лазерна світлова енергія проникає в шкіру, щоб зруйнувати волосяний фолікул. Кількість процедур найчастіше перевищує частоту професійних сеансів.
Корисна порада
Розгляньте електроліз замість лазерного видалення волосся, якщо ваші волосся занадто тонкі або світлого кольору. Лазери краще впливають на темні, жорсткі волосся.
Багато жінок змушені регулярно видаляти небажані волосся на тілі. Ця процедура забирає час і супроводжується хворобливими відчуттями. Сучасна косметологія може допомога вирішити цю проблему. Існують способи, що дозволяють позбутися від волосся на тілі назавжди.
Інструкція
1
Зверніться в косметичний салон для проведення епіляції. Вона руйнує волосяні цибулини і ріст волосся припиняється. Залежно від ваших побажань та фінансових можливостей вам будуть запропоновані різні види епіляції.
2
Електроепіляція руйнує волосяну цибулину струмом високої частоти. Під його дією в тканинах створюється концентрація іонів, згубно діє на волосся. Перед процедурою косметолог введе вам лідокаїн для знеболювання. Потім за допомогою тонких голок він буде проколювати шкіру біля кожного волоса і подавати на голку струм. Процедура займе 20-40 хвилин, в залежності від площі оброблюваної ділянки. Після неї можуть залишитися невеликі точкові опіки, які потім перетворяться в непомітні рубчики.
3
Якщо ви віддаєте перевагу неінвазивні методи видалення волосся, то зупиніться на фотоепіляції. Вона руйнує волосяні фолікули світловий енергією, що поглинається пігментами волоса. За 2-3 дні до фотоепіляції не видаляйте волосся , їх довжина повинна бути не менше 1 мм. Під час процедури косметолог водитиме по шкірі маніпулятором з наконечником, що випромінюють світло. Ви не будете відчувати нічого, крім тепла. За кілька процедур волосся випадуть повністю.
4
Якщо у вас на тілі світлі волосся , то виберіть лазерну епіляцію. Процедура аналогічна фотоепіляції, різниця полягає лише в тому, що вона дозволяє видалити волосся будь-якої товщини і будь-якого кольору. Для повного позбавлення від волосся вам буде потрібно 6-7 процедур. Після лазерної епіляції користуйтеся сонцезахисними засобами і уникайте прямих сонячних променів, інакше на шкірі залишаться пігментні плями.
5
Елос епіляція підійде вам в тому випадку, якщо ви хочете позбутися від волосся в найкоротші терміни і володієте достатніми фінансовими засобами, т.к. вартість цієї процедури вище, ніж попередніх. Перед процедурою косметолог завдасть на шкіру проводить гель. Потім він буде опромінювати шкіру світловими спалахами, під дією яких волосяні фолікули будуть руйнуватися. Елос епіляція не супроводжується неприємними відчуттями. Тривалість сеансу становить 30-40 хвилин. За 3-4 відвідування косметолога ви позбудетеся від небажаного волосся.