Як видалити програму з iphone. Як з айфона видалити додаток.

Для видалення, так само як і для завантаження додатків в iPhone, існує кілька способів. Використання того чи іншого залежить від того, з якого джерела була встановлена програма. Ознайомившись з основними варіантами видалення додатків, ви зможете вибрати для себе підходящий.
Інструкція
1
Перший спосіб підійде в тому випадку, якщо на iPhone було встановлено додаток з магазину App Store, і не важливо, було це зроблено з меню телефону, або через синхронізувати пристрій з iTunes.
2
Виберіть додаток на екрані iPhone, торкніться його іконки пальцем і, утримуючи палець в такому положенні протягом 2 - 3 секунд, дочекайтеся моменту, коли іконки програм почнуть «тремтіти». Натисніть на хрестик поруч зі значком для видалення цього додатка. Натисніть кнопку Home, щоб повернути екран в нормальний стан.
3
Другий спосіб буде актуальний в разі установки програми з Cydia - програмної оболонки, яка встановлюється на iPhone після виконання «джейлбрейка» (Jailbreak). Додатки з Cydia неможливо видалити стандартним способом - хрестик просто не з'являється поруч з іконкою після перемикання робочої області екрану в режим редагування додатків.
4
Щоб виконати видалення непотрібної програми, відкрийте Cydia, знайдіть через пошук програму, яку встановлювали і натисніть кнопку Modify в правому верхньому куті екрану. На дисплеї з'явиться меню, в якому слід натиснути кнопку Remove, щоб програма була видалена.
5
Третій спосіб підійде тим, хто звик керувати вмістом свого iPhone з програми iTunes на комп'ютері. За допомогою iTunes видалити можна тільки ті програми, які були завантажені в iPhone з App Store.
6
Запустіть iTunes, підключіть iPhone за допомогою USB-кабелю і перейдіть в розділі «Пристрої» на вкладку «Програми». Тут зніміть прапорець поруч із додатком, яке ви бажаєте видалити, а потім синхронізуйте, натиснувши кнопку «Синхронізувати» в меню iTunes.
У наш час телефон перестав бути простим засобом зв'язку і вміє виконувати безліч завдань за допомогою встановлених програм. Але якщо ви тривалий час не користуєтеся якою-небудь програмою, її можна видалити, очистивши тим самим місце в телефоні. Для кожної моделі телефону видалення програм здійснюється по-різному.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся телефоном Nokia, щоб видалити програми з телефону , вам потрібно зайти в меню і вибрати розділ «Параметри». Тут вам потрібно перейти в розділ «Менеджер програм», а потім вибрати пункт «Встановлені програми». Відкриється список всіх програм, які були встановлені в телефон. Знайдіть потрібне вам додаток і натисніть «Функції», а потім «Видалити» .Якщо у вас телефон Nokia з сенсорним екраном, натисніть на екрані зі значками додатків меню «Функції», а потім «Упорядкувати». Тепер виберіть значок додатка і знову натисніть «Функції». У меню, натисніть «Видалити».
2
Якщо ви користуєтеся iPhone, порядок видалення програм буде наступним. Відкрийте екран із позначкою непотрібної програми і натисніть на іконку, утримуючи палець на ній кілька секунд. На іконці програми з'явиться хрестик. Натисніть на нього, і програма буде видалена з телефону .
3
Якщо ви володієте телефоном Sony Ericsson, то для того щоб видалити програму, вам потрібно зробити наступне. Перейдіть в меню «Органайзер», потім натисніть «Диспетчер файлів». У списку програм виберіть ту, яку потрібно видалити, потім натисніть «Функції», далі «Управління файлом», а потім «Видалити».