Як зробити бізнес без грошей.

Для того, щоб відкрити бізнес , необхідний початковий капітал. Це вірно, якщо вам необхідні витрати на покупку устаткування, товару, оплату оренди та виплату заробітної плати. Але є можливість обійтися і без початкових затрат. В цьому нам допоможе мережу інтернет. Сотні людей вже успішно ведуть бізнес , використовуючи інтернет, не зазнавши зовсім ніяких витрат на початковому етапі.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
Інструкція
1
Найпростіший і розповсюджений метод ведення бізнес а в інтернеті - це торгівля. Визначте ту сферу торгівлі, в якій орієнтуєтеся найкраще і товари якої не вимагають великих витрат на транспортування. Відкрийте сайт на безкоштовному хостингу, використовуючи онлайн-конструктор. Розмістіть на ньому фото та опис товарів, продублюйте ваш сайт, створивши групи в соціальних мережах. Після того, як вам перераховують стовідсоткову передоплату, замовляйте товар і пересилайте його клієнту.
2
Якщо у вас досить знання у сфері створення сайтів, організуйте студію веб-дизайну. Найміть штат фрілансерів, які отримуватимуть оплату відповідно до виконання замовлень. Для пошуку клієнтів використовуйте менеджеов, які отримуватимуть оплату у вигляді відсотків від суми замовлення. Дублюйте ваш сайт в соціальній мережі для того щоб збільшити кількість потенційних клієнтів.
3
У випадку, якщо сфера ваших пізнань знаходиться сфері вивчення іноземних мов, сміливо відкривайте бюро перекладацьких послуг. Ключове значення в цьому випадку має кількість менеджерів, що шукають замовлення і рівень майстерності перекладачів-фрілансерів. Не скупіться з оплатою, пам'ятайте про те, що якісний переклад хоч і коштує грошей, але набагато краще впливає на репутацію агентства ніж посередній.
Зверніть увагу
Строго кажучи, якийсь мінімум (в межах тисячі доларів) на поточні витрати все одно знадобиться: на телефонні переговори, проїзд, документацію. Але це не можна назвати початковим капіталом, оскільки ці витрати несе будь-яка людина кожен день, а при організації своєї справи така сума передбачається як похибку.
Корисна порада
Почати свій бізнес без грошей - це значить Ваші вкладення в бізнес коливатимуться від нуля до максимальної межі Ваших фінансових можливостей, не беручи в борг, не влізаючи в кредит, не переходячи в режим економії-голодування.