Як зробити барну стійку.

Якщо ви займаєтеся облаштуванням кухні, то навряд чи зможете собі відмовити в такому задоволенні, як барная стійка. Саме барна стійка здатна створити настрій урочистості, розкутості і невимушеності. Також барна стійка може вписатися практично в будь-який інтер'єр кухні.

Інструкція
1

Барна стійка раніше не використовувалася в будинку і не вважалася домашньої річчю. Барні стійки можна було зустріти хіба що в якомусь кафе. На даний момент барна стійка вважається предметом меблів. Вона добре вписується в інтер'єр нового будинку. Саме барна стійка може створити атмосферу затишку, а також гостинності.

2

барну стійку можна повністю зробити з каштанового дерева, а потім обробити декоративною різьбою. Для виготовлення також підійде будь-яка листяна порода дерева, яка має яскраво виявлену красиву фактуру.

3

Внутрішні частини, так само як і полки, краще за все робити з фанери. Барну стійку можна зробити спеціально під інтер'єр. Вона може бути вигнута в будь-якому напрямку.

4

Щоб зробити барну стійку, потрібно мати оброблені бруси. Саме з цих брусів виконується її каркас. Після того, як дерев'яні бруси пройшли обробку, можна зайнятися складанням стійки. Бруси кріпляться до стінок стійки, які зазвичай представляють собою дошки товщиною у вісімнадцять міліметрів. Коли ви займаєтеся розрахунком розмірів брусів, не забудьте врахувати потрібний запас в місцях стиків їх країв. Даний запас повинен бути не менше п'яти міліметрів. Також необхідно залишити запас в п'ятдесят міліметрів для підгонки брусів по ширині. Щоб не допустити помилок, потрібно ретельно виконувати розмітку під з'єднувальні елементи. Збірка в такому випадку буде бездоганною.