Як красиво оформити кімнату.

Практично у всіх будинках є дитяча кімната. Саме ця особлива територія потребує правильного оформленні. Для дитини це місце, де він виконує різні заняття, спить, грає і спілкується з друзями.
Інструкція
1
При влаштуванні інтер'єру дитячої кімнати потрібно обов'язково задуматися про безпеку. У будь-якому віці діти активні і рухливі. У дитячій кімнаті не рекомендується встановлювати скляні та інші ламаються і б'ються. Також не потрібно ставити предмети, які мають гострі кути.
2
Для дитячої кімнати вибирайте екологічно чисті і якісні, а також красиві оздоблювальні матеріали. Оформлення кімнати потрібно заздалегідь продумати. При оформленні кімнати потрібно враховувати гарне її висвітлення в будь-який час доби. Також необхідно взяти до уваги смаки і звички дитини. Дитина повинна мати кімнату , пристосовану до нього, а не навпаки. Перед тим, як займатися оформленням, зробіть проект. Створення проекту можна довірити професійному дизайнеру, але найкраще виконати його самостійно.
3
Кімнату можна оформляти в будь-яких кольорах. Обмежень в цьому питанні немає. Потрібно тільки враховувати стать і вік дитини. Кімнати для дівчаток, найчастіше оформляють в «теплих» тонах, а для хлопчиків - в «холодних». Проект дитячої кімнати готовий. Можна починати займатися ремонтом.
4
Обов'язково потрібно замінити старі вікна на сучасні пластикові. Найкращим варіантом є пластикові вікна, що мають двошаровий склопакет. Помінявши вікна, ви назавжди забудете про протяги. Провітрювання кімнати буде дуже зручно виконувати. Кімната відразу стане світліше. Пластикові вікна перешкоджають проникненню пилу і шуму з вулиці.
5
Окрему увагу потрібно приділити стелі. При виборі стелі потрібно враховувати багато факторів, основними з них є: висота кімнати, передбачуваний вид освітлення, стан стелі на даний момент і т.д. Стеля можна зробити як натяжна, так і підвісний, який просто оклеивается шпалерами або забарвлюється. На стіни найкраще наклеїти шпалери. І в цьому питанні також є вибір. Великою популярністю користуються текстильні і бамбукові шпалери. Не рекомендується використовувати вінілові шпалери, які виробляються в Китаї. Китайські шпалери не дають стіні вільно дихати. У дитини можна часто погіршуватися самопочуття