Як зволожити очі.

Робота за комп'ютером, сухі і перегріті приміщення взимку і кондиціонери влітку негативно позначаються на здоров'ї наших очей. Вони сльозяться, болять, але найчастіше ми відчуваємо сухість очей. Зменшення вологості очі , відсутність сліз може привести до утворення рубців на рогівці, а, як наслідок, і до втрати зору.
Інструкція
1
Визначте, чи дійсно у вас ознаки сухості очей. Діагноз вірний, якщо у вас проявляється хоча б один із симптомів: поколювання або печіння в очному яблуці, відчуття смітинки в оці, «піску в очі х», непереносимість яскравого світла, диму або вітру, втому очей після коротких періодів читання.
2
Найпростіший сюхвилинний спосіб зволоження очей - за допомогою крапель «штучна сльоза». Вони продаються без рецепта. Очні краплі лише замінюють сльози і дають тимчасове полегшення. Однак слід звернутися до лікаря, якщо сухість очей повторюється більше двох разів. Іноді це ознака більш серйозного захворювання, можливо аномалії століття, яку доведеться усувати хірургічним шляхом. Більш того, офтальмолог, вивчивши вашу проблему, пропише вам лікарські краплі для усунення сухості очей.
3
Щоб максимально зберегти кількість природної вологи очі , офтальмологи лікують причину сухості, найчастіше призначаючи протизапальні засоби. Самостійне лікування такими препаратами не рекомендується.
4
В деяких випадках, щоб утримати слізну рідину, лікарі поміщають крихітні тампони в слізні протоки. Вони утримують рідину, і очей залишається зволоженим. Тампони бувають тимчасовими розчинними і постійними силіконовими.
5
Можна придбати м'які лінзи, які призначені для того, щоб утримувати вологу в оці.
6
Щоб зволожити очі , рекомендується змінити і раціон свого харчування. Введіть до свого меню 2-3 порції морепродуктів в тиждень. Їжа, багата жирними кислотами Омега-3, знімає запальні процеси в усьому нашому організмі, в тому числі і в очі х. Замість риби (скумбрії, оселедця і ін.), Можна вживати лляне масло і волоські горіхи.
Корисна порада
Для зволоження очей використовуйте паровий або водяний зволожувач повітря в приміщенні. Він корисний не тільки для очей, але і для дихальних шляхів та шкіри.