Як зв'язати безрукавку для дівчинки. в'язання дитяча безрукавка.

В'язання - справа не хитра. А ті, хто стверджують, що їм це не під силу, просто ніколи не пробували. Адже що може бути простіше, ніж зв'язати безрукавку для дівчинки, з цим завданням може впоратися будь початківець. Запасіться терпінням.
Вам знадобиться
  • - пряжа
  • - спиці
Інструкція
1
Вибираємо узор.Чтоби розрахувати кількість петель, насамперед потрібно визначитися з візерунком. А зробити це дуже просто з таким розмаїттям. Наприклад, ви можете використовувати наступну схему: лицьова сторона - всі петлі виворітні, виворіт - чергування лицьових і виворітних петель. У підсумку виходить дуже гарний візерунок, хоча і в'яжеться елементарно.
2
В'яжемо образец.Достаточно буде зразка розміром 13х13 см. Для цього наберіть на спиці потрібну кількість петель (якщо у вас тонка пряжа набирайте 50 петель, середня - 40, товста - 30) і пров'яжіть обраним візерунком вгору 13 см. В кінці закрийте петлі, але не затягуйте їх сильно.
3
Розраховуємо кількість петель.Виделіте в центрі зразка квадрат зі стороною 10 см і порахуйте, скільки в ньому петель по горизонталі і рядів по вертикалі. Тепер вирішите просту задачу: поділіть 10 см на отримане кількість петель в рядку (це число петель в 1 см) і помножте це число на необхідну ширину вироби. Це і буде потрібна кількість петель.
4
Спінка.Наберіте петлі на спиці і в'яжіть по візерунку до пройми (це відстань залежить від обраної довжини виробу). Щоб зробити пройми, закрийте 5-10 разів (залежить від розміру безрукавки) по одній петлі з кожного боку. Довяжіте до кінця і закрийте петлі.
5
Перед.Переднюю частина в'яжіть також, як і спинку, поки не дійдете до горловини. Для того щоб зв'язати безрукавку для дівчинки з «V» -подібним вирізом, в'язання розділіть на дві однакові частини. В'яжіть їх окремо, збавляючи у внутрішній частині на кожному непарному ряду по одній петлі.
6
Збираємо ізделіе.Начніте збір вироби з плечових швів, а потім з'єднайте передню і задню спинки, починаючи знизу.
7
Трохи украсім.Самий поширений і простий спосіб прикрасити виріб - зробити окантовку на горловому вирізі і проймах. Для цього наберіть по всій довжині вирізу і пров'яжіть 2 см гумку 2х2, з'єднайте кінці. Теж саме зробіть і з проймамі.Безрукавка готова! Можете з задоволенням її носити.