Як продавати цегла.

Цегла , як відомо, один з найстаріших, довговічних і практичних будівельних матеріалів. У будівництві прийнято розрізняти кілька видів цегли: звичайний, будівельний, лицьова (облицювальна) і клінкерна (керамічний).
Інструкція
1
Рядовий цегла використовується, як правило, для кладки стін. Лицьова цегла більш гарний і різноманітний в кольоровій гамі, його застосовують для оздоблювальних робіт, як при кладці стін, так і інтер'єрних роботах. Керамічний же цегла, в свою чергу, використовується так само, як і облицювальний, однак відрізняється більшою міцністю до природних дій і часу.
2
Попит на цеглу в даний період не надто великий, будівництво приватних будинків, та й елітного державного житла трохи призупинено, в той час як виробництво досить налагоджено і конкуренція на ринку велика. Що ж робити, як продавати цеглу в умовах ринкової нестабільності, коли великого попиту на даний матеріал немає.
3
Ми пропонуємо вам кілька варіантів продажу цегли, які можуть зацікавити потребітеля.Красіво і грамотно піднесіть товар, використовуючи в рекламі нетрадиційні кроки чи перевірені, наприклад, фотомоделей, що рекламують продукцію або відомих особистостей, які будуть рекомендувати цей будівельний матеріал з особистого досвіду. Продайте будівельний матеріал, в якості декоративного елемента, багатофункціонального пристрою. Приміром, пустити рекламу про те, що така цегла можна використовувати як силовий тренажер, підставку під гарячі страви, предмет самооборони і т.д.
4
Використовуйте свій фірмовий стиль оформлення фасаду підприємства, щоб він був прикладом для потребітеля.Предложіте нові можливості. Приміром, нанесення логотипу або якогось відомого бренду на партію оздоблювального цегли.
5
Запропонуйте всілякі сезонні акції та знижки, зацікавте клієнта. Так, наприклад, кожному покупцеві - подарунок або ж кожен другий придбаний цегла - безкоштовно і т.д.
6
Акцентуйте увагу на те, що цегла унікальний, має супер-властивості або він ручної работи.Предложіте додатково послуги майстрів по кладці кірпіча.Іспользуйте, наприклад, різноманітність в колірній гамі.