Як влаштуватися на роботу без досвіду.

Якщо у претендента абсолютно немає практичного досвіду по роботі, на яку він претендує, неминуче виникнуть труднощі. Адже кожній пристойній компанії потрібні саме професіонали, мало хто захоче ризикнути і прийняти вчорашнього студента, якщо тільки у виняткових випадках. Щоб цей випадок посміхнувся саме вам, скористайтеся деякими рекомендаціями.
Вам знадобиться
  • Паспорт, ІПН, страхове свідоцтво, трудова книжка (якщо є), грамотне резюме, позитивний впевнений настрій.
Інструкція
1
Найголовніше, визначитеся, яка робота вам потрібна, в якій сфері діяльності хочете трудитися. У кожному разі, де б ви не вчилися, без досвіду роботи ви можете розраховувати тільки на найпростіші посади, на зразок офіс-менеджера або кур'єра. Намагайтеся не починати свою кар'єру в дрібних компаніях, набагато правильніше і перспективніше влаштуватися на великий холдинг або корпорацію "помошником помошника", і поступово рости в должності.Возможен й інший шлях - набратися професійного досвіду в інших, менш престижних організаціях, і після цього претендувати на хорошу посаду в фірмі вашої мечти.Главное - ваше бажання рости, вчитися, розвиватися.
2
Задіюйте всі можливі канали пошуку роботи, включаючи кадрові агентства, біржі, будь-які знайомства, соціальні мережі, інтернет-портали з пошуку роботи. Обов'язково дізнайтеся про вакансії в своєму навчальному закладі, зазвичай там є спеціальний відділ, який займається стажуванням молодих фахівців-випускників. Знайдіть в мережі сайти великих компаній в обраному вами секторі діяльності та надішліть по електронній пошті своє резюме.
3
Не полінуйтеся грамотно скласти своє резюме. Не пишіть про відсутність досвіду , а краще вкажіть свої позитивні особисті якості і вміння. Намагайтеся складати резюме під конкретну вакансію. Опишіть всі проекти, якими ви займалися в навчальному закладі, розкажіть про ваші нагороди і завойовані місця на конкурсах.
4
Досвід обов'язково з'явиться з часом. Рідко у кого виходить все з першого разу. Потрібно намагатися, прагнути, і ваше старанність обов'язково побачать і оцінять. Найголовніше, не потрібно зупинятися на півдорозі, а тим більше, задкувати назад. Пройде якийсь час, і недосвідченість перестане бути проблемою.
Зверніть увагу
Ніколи на першій співбесіді не ставте питання про зарплату, роботодавець сам озвучить цю інформацію, якщо ви йому підійдете.
Корисна порада
- Заздалегідь знайдіть будь-яку інформацію про компанію, і на співбесіді задавайте питання, що стосуються її діяльності. Роботодавець побачить в вас зацікавленого людини.- На співбесіду ведіть себе впевнено, але стримано і гідно, відповідайте на всі питання чітко, грамотно, аргументовано.