Як підняти віко.

З віком багатьох жінок засмучують навислі повіки, що роблять погляд важким і напівсонним. На підтяжку повік вирішується не кожна, а інші й зовсім не мають такої можливості (з фінансових або інших причин). При цьому не всі знають, що вирішити цю проблему, тобто візуально підняти повіку , зробивши тим самим погляд більш відкритим і виразним, можна за допомогою вмілого макіяжу. Для цього треба знати деякі тонкощі і не допускати поширених помилок.
Інструкція
1
Брови. Макіяж очей слід починати з брів. Пам'ятайте, що зайво опускающиеся вниз зовнішні кінчики брів (так звані хвостики) підкреслюють обвислі повіку . Легка коригування форми брів, яка полягає в піднятті вузької частини і кінчиків (тобто видалення нижніх волосків і промальовування верхніх), вже додасть особі свіжість і звільнить його від виразу похмурості. До того ж плавна і красива дуга брови візуально відверне увагу від важких набряклих повік.
2
Тіні. Головне правило - не використовувати тіні одного кольору і не захоплюватися шіммери, тобто великою кількістю мерехтливих і світловідбивних тіней, більше підходящих для молодої шкіри. У випадку з навислими століттями стають вкрай важливі прийоми колористики і графіки, тобто підходящого вибору відтінків тіней і вірного напряму ліній затінення повік. Саме цим способом вирішується головна задача - візуальне підняття природного лінії століття. Традиційно прямо під лінію брови накладаються тіні світлих відтінків - зазвичай білі, але допустимі також блідо-жовті, рожеві або світло-блакитні. На рухливе повіку наносяться тіні більш темного відтінку з легким виведенням їх за зовнішні межі повік в напрямку скроні і трохи вгору. Після чого робиться детальне промальовування складки століття. Косметологи радять для цього використовувати мікс зі світлих і темних тіней. Це може бути, наприклад, змішання коричневого і рожевого відтінків або бузкового і блідо-жовтого. Все залежить від типу і колера обраного макіяжу. Треба злегка вивести прорисованную лінію за лінію природну, чуть-чуть загнув її догори. Промальовування контуру нижньої повіки виробляється темними тінями або олівцем в тон тіней, використовуваних на верхньому веке.Важно! При нанесенні тіней повіку слід підвести і розпрямити пальцями (злегка розтягнути і зафіксувати), пензлик тримати плазом, немов ви докладаєте до століття аплікатор. А ось тушевку тіней робіть при відкритих століттях, тільки тоді можливо вивести складку так, щоб повіку візуально здавалося піднесеним.
3
Туш. Вибір кольору туші залежить від тону макіяжу очей в цілому. Важливо, підфарбовуючи вії верхньої повіки, правильно тримати пензлик. Треба спрямовувати її таким чином, щоб вії немов би спрямовувалися до скронь і вгору. Якщо у вас довге і пухнасті вії, можна домогтися ефекту розкосих очей, що дуже добре при проблемі навислих повік.
Корисна порада
Косметологи попереджають жінок, стурбованих проблемою навислих повік, не захоплюватися і не зловживати макіяжем «smoky eyes» (димчастий очей/вгляд), який вважається притягальним і сексуальним. Для цього макіяжу використовуються класичні тони - чорний і сірий, що візуально зменшує очі. Завдання ж макіяжу при навислих століттях прямо протилежна - відкрити очі, надавши їм виразність і блиск.